MEDYA

Esra Erol’da Abdi Bilen olayı: Eşinin yaptığı evlilikleri duyunca canlı yayında sinir krizi geçirdi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına katılan 72 yaşındaki Abdi Bilen, kendisinden 27 yaş küçük olan eşi Nefes Hanım’ın kendisinden önce 3 evlilik daha yaptığını duyunca adeta yıkıldı. Eşinin daha önce sadece 1 evlilik yaptığını bildiğini söyleyen Abdi Bilen, gerçekleri öğrenince canlı yayında sinir krizi geçirdi ve hüngür hüngür ağladı.

Kendisinden 27 yaş küçük eşi Nefes’in kendisini sokağa attığını iddia eden ve Esra Erol’dan yardım isteyen 72 yaşındaki Abdi Bilen, stüdyoda duydukları karşısında sinirlerine hakim olamadı. Eşi Nefes’in kendisinden önce 3 evlilik daha yaptığını öğrenen Abdi Bilen, canlı yayında sinir krizi geçirdi. Eşi Nefes’in istediği her şeyi yaptığını söyleyen Abdi Bilen, ‘Paralarımı istiyorum. Beni bu kadından boşayın.’ diyerek Esra Erol ve ekibinden yardım istedi.

‘BENİ AYAĞININ ALTINA ALDI’

Eşi Nefes’in her istediğini yaptığını söyleyen Abdi Bilen, canlı yayında yaşadıklarını anlattı. Eşine 15 kilogram kıyma, 40 kilogram et getirdiğini söyleyen Bilen, ‘Ben ona insanlık yaptım ama o beni ayağının altına alıp tepti. 15 kilogram kıyma, 40 kilogram et getirdim yesin de yeter ki beraber olalım diye. Ama o beni sokağa attı. Paralarımı istiyorum. Beni bu kadından boşayın. Bornoz aldım vermiyor. Kurbanı beraber iki tane keselim dedim, biri ona biri bana. İnsanlık yapıyorum ben ama bu beni ayağının altına aldı.’ dedi.

‘RAHAT YAŞAMAK İSTEDİM’

Eşi Abdi Bilen’in canlı yayında kendisi hakkındaki iddialarına yanıt veren Nefes Hanım, ‘Yaşlı olsun iyi olsun diye düşündüm. Rahat yaşamak istedim. Ben köyde yaşamak istemiyordum. Paralarını almadım.’ diyerek eşinin tüm iddialarını yalanladı.

CANLI YAYINDA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Canlı yayında anlatılanların ardından yayına ihbar yağdı. Canlı yayına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bazı seyirciler Nefes Hanım’ın yaşlı insanlarla birlikte olduğunu ve paralarını aldığını iddia etti. Diğer yandan Nefes Hanım’ın daha önce 3 evlilik yaptığı ve hepsinin 3-4 ay sürdüğü ortaya çıktı. Canlı yayında eşi Nefes Hanım’ın 4. eşi olduğunu öğrenen Abdi Bilen, bu gerçeği öğrenince adeta yıkıldı. Eşinin kendisinden önce 1 evlilik yaptığını bildiğini söyleyen Abdi Bilen, ‘Ben bir evliliği olduğunu biliyorum. Vay anasını. Yazıklar olsun. Bir evliliğim var, biri o biri sen dedi. Ben dördüncüymüşüm. Bu insanlık mı? Böyle mi olur insanlık? Hayatta sevmem yalanı. Ben bunun nereden bileyim çapkın olduğunu’ diyerek canlı yayında hüngür hüngür ağladı.

Başa dön tuşu