GÜNDEM

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Sevindiren Müjde! Kamu Bankaları 600 Bin TL Konut Kredisi Fırsatı Sunuyor

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza kamu bankalarından sevindiren müjde geldi! Kamu bankaları tarafından 600 Bin TL konut kredisi kampanyasının başlatıldığı duyuruldu. Banka kredi başvurusunda bulunacak olan müşterilerine uygun faiz oranlarıyla 600 Bin TL’ye kadar 180 ay vade fırsatıyla konut kredisinden yararlanma imkanı tanıyor. Peki konut kredisi nasıl alınır? Hangi bankalar veriyor? Nasıl başvuru yapılır? Detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Kamu bankaları ev sahibi olma hayali kuran müşterilerine çok cazip bir kampanya ile geldi. Uygun faiz oranları ve geri ödemede sağlanan pek çok avantaj ile sunulan bu kredi paketlerinden sizlerde anında faydalanarak hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirebilirsiniz. 180 ay vade fırsatıyla sunulan konut kredisi, her kesimden vatandaşa hitap edecek şekilde düzenlenmiş ve sunulmuştur. Bankalar konut kredisinden faydalanmak için bazı koşullara dikkat ediyor. Sizlerde bu koşullara uygun olmanız durumunda krediden yararlanabilir, başvuru yapmanız halinde onay alabilirsiniz.

Vakıfbank 600 Bin TL Konut Kredisi Kampanyası

Yatırım yapmak için konut almak isteyen müşteriler, ev sahibi olma hayali kuranlar bankalar tarafından duyurulan konut kredisi kampanyalarını yakından takip ediyor. Son olarak gerçekleştirilen kampanya açıklamalarından birisi de kamu bankalarından gelen konut kredileri oluyor. Devlet destekli olarak gerçekleştirilen bu kampanyalar içerisinde bankalar uygun faiz oranlarını uygularken aynı zamanda yüksek limitlerde krediler için de kolaylıkla onay vermektedir.

Kamu bankaları alacağınız evin ekspertiz değerinin %90 oranına kadar kredi fırsatını sizlere sunmaktadır. Kampanyayı başlatan bankalardan biri olan Vakıfbank %0.60 faiz oranı ile sıfır ev kredi paketi oluştururken, ikinci el ev alım işlemleri için %0.74 faiz oranlarını uygulamaktadır. Sizlerde Vakıfbank konut kredisi kampanyasından faydalanmak için Vakıfbank resmi internet adresi üzerinden, mobil bankacılıktan ya da bizzat Vakıfbank şubelerine müracaat ederek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir onay almanız halinde hesabınıza aktarılan konut kredisini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halkbank Konut Kredisi Ayrıntıları

Halkbank banka müşterilerine belirli dönemlerde cazip kredi paketleri düzenliyor ve kullandırıyor. Bu kapsamda gündeme gelen yeni kampanya müşterilerin ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirmelerine destek olmak adına konut kredisi olarak gerçekleşti. Yatırım yapmak için veya ev sahibi olmak için nakit ihtiyacı olanlar bankalar tarafından sunulan konut kredilerini yakından takip ediyor ve kendilerine en uygun kredi paketini kullanmayı amaçlıyor.

Halkbank’ın sunduğu 600 bin TL limitli konut kredisi kampanyasından yararlanmak için sizlerde anında resmi internet adresi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir, mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanabilir ya da size en yakın Halkbank şubelerinden kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Yaptığınız başvurunun ardından banka sizlere kısa bir süre içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlayacaktır. Olumlu sonuçlanan başvuru işlemlerinde belirtilen hesaba kredi tutarı anında aktarılmaktadır.

Başa dön tuşu