GÜNDEM

Ezber bozan geri ödemesiz nakit para! 3500 TL üstü maaş alan emekli için maaş promosyonu bu bankada 10 bin TL oldu, ek koşul aranmıyor!

Emekliler dikkat! Promosyon rakamları yükseldi, 8 bin TL’yi kabul etmeyin! Bu banka 10 bin TL ödüyor!

Bankaların emekli için promosyon rekabeti devam ederken rakamlarda her gün değişiyor. Hemen hemen tüm bankalarda maaş promosyonları var ancak tabii ki emekliler de en yüksek maaş promosyonu veren bankaları tercih etmek istiyor. Son dönemlerde emekli promosyonu konusunda 8000 TL gibi rakamlar telaffuz ediliyordu. Ancak bugün itibarıyla her şeyi yeniden belirlendi. Çünkü artık emekli maaş promosyonları 8000 TL değil 10.000 TL’ye kadar yükseldi. Üç yıl boyunca kalma taahhüdü vermekte geçiyor herhangi bir ek koşulu aranmıyor. Emekliye sunulan cazip maaş promosyonu fırsatları haberimizde…

Bankalar, milyonlarca emekli vatandaş için uzun zamandan beri promosyon rekabetinin içinde. Bildiğiniz üzere üç yıl boyunca bir bankadan maaş almayı taahhüt etmeniz halinde binlerce liralık promosyon fırsatı sunuluyor. Kamu bankalarında bu rakamlar çok düşük olsa da özel bankalar her gün çıtayı biraz daha yükseltiyor. Hem halihazırda emekliler hem de yeni maaş almaya başlayan emekliler promosyon ödemesi alabiliyor. Emekliye bazı bankalardan ek fırsatlar da sunuluyor. Peki hangi banka daha yüksek promosyon veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren banka hangisi? Banka banka promosyon ödemeleri ile ilgili merak edilenler haberimizde…

HANGİ BANKA NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Hemen hemen tüm özel bankalar ve kamu bankaları emekli vatandaşlara maaş promosyon ödemesi yapıyor. Emekli ödenen promosyon tutarı SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi fark etmeden 750 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şu an için emeklilere 750 liralık promosyon sunuyor. Ancak daha önce de bir çok haberimizde yer verdiğimiz gibi kamu bankalarının promosyon miktarı her an değişebilir. Çünkü kamu bankaları bu durumda ciddi bir müşteri kaybına uğradı. O sebeple de kaybettikleri müşterileri geri kazanabilmek için yeni bir çalışma hazırlığı içinde oldukları biliniyor. Şu anda emekliye en yüksek promosyon veren bankayı merak ediyorsanız Türkiye ekonomi bankası olduğunu söyleyebiliriz.

10.000 TL’YE VARAN PROMOSYON SAĞLIYOR

TEB, emekli vatandaşlara 10.000 TL’ye varan promosyon imkanı sağlıyor. Üstelik herhangi bir ek koşul da istenmiyor yani sadece emekli maaşınızı taşımanız üç yıl kalma sözü vermeniz promosyon almak için yeterli oluyor. Tabii ki bankanın istediği ufak detaylar bulunuyor. Referans kampanyası ile birlikte promosyon ödemesi 10.000 TL’ye yükseliyor. Referans kampanyasından faydalanmak için de emekli bir yakınlığınızı bankaya davet etmeniz ve maaş müşterisi yapmanız gerekiyor. Bunu sağlamanız durumunda anında 10.000 TL nakit promosyon alma şansına sahip olacaksınız. Nakit promosyon fırsatında karşılıksız ve geri Ödemesiz şekilde paralar hesabınıza yatıyor. Yani sonrasında bu miktar geri ödemeniz gerekmiyor. Bankaların sağladığı bu fırsat üç yıllık maaş da öldüğüne göre veriliyor ve tek sefere mahsus ödeniyor.

Başa dön tuşu