GÜNDEM

Faizsiz 10000 TL Ödeniyor! Başvuran Herkes Alabilecek

QNB Finansbank’tan başvuru yapan herkese 10.000 TL faizsiz nakit ödeme müjdesi! QNB Finansbank, hayata geçirdiği bu kampanya ile müşterilerine hızlı bir biçimde kredi kullandırıyor. QNB Finansbank detayları resmi internet adresi üzerinden paylaştı. Peki nasıl başvuru yapılır? Kampanya detayları neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle…

QNB Finansbank’ın yaptığı açıklamaya göre hesaplara koşulsuz olarak 10 bin TL yatacak. QNB Finansbank tarafından sevindiren müjde vatandaşlara duyuruldu. QNB Finansbank düzenlediği yeni kredi kampanyasıyla müşterilere 10 bin TL tutarında cazip bir kredi sunuyor. Vatandaş kredisine hızlı bir biçimde onay veren QNB Finansbank, resmi internet adresi üzerinden 3 ay vadeli 10 bin TL’lik kredi kampanyasına yönelik ayrıntıları paylaştı.

QNB Finansbank mobil uygulamasına giriş yaparak başvuru işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi çeken müşteriler banka politikalarına uygun olmaları halinde işlemleri garanti altında olacak. Banka 10 Bin TL tutarındaki kredi fırsatını müşterilerine hiç bir koşul talep etmeden kullandırıyor. Sizde bu krediye başvurunuzu yaparak anında faydalanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

QNB Finansbank 10 Bin TL Cazip Kredi Kampanyası

QNB Finansbank tarafından düzenlenen kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen müşterilerin kredi notunun 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Bu koşulu sağlayan müşteriler hızlı bir biçimde başvurularına onay alıyor. Acil nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kalan ve ihtiyaçlarınızı giderirken nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlar en yakın banka şubesinden ve bankanın resmi internet adresi üzerinden kredilerin ayrıntılarını ve güncel faiz oranlarını görüntüleyebilecekler.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kampanyasına katılım sağlamak için online başvuruda bulunmak isteyen tüm müşterilerin bankanın mobil uygulamasına kullanıyor olması gerekiyor. Mobil uygulamayı kullanmak isteyen müşterilerin banka müşterisi olmaları ve müşteri hesabında şifrelerini oluşturmaları gerekiyor. QNB Finansbank mobil uygulamasını indirerek giriş sağlayan müşteriler anında rahat bir şekilde kredilere başvurularını yapabilecekler.

Düzenlenen kredi kampanyasına uygulama üzerinden katılım sağlayarak, banka şubesine müracaat etmeden anında kredi onayınızı alabilir ve onaylanan kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. QNB Finansbank tarafından müşterilere sunulan bu krediler, memur ve emeklilere yönelik kredi kampanyalarını amaçlamaktadır. Emeklilerin kredi kullanabilmeleri için emekli maaşlarını QNB Finansbank bankası üzerinden çekmeleri gerekiyor. Sınırlı olarak sunulan bu kredilerden belirttiğimiz bu durumlara uymanız halinde faydalanabilirsiniz

Başa dön tuşu