SPOR

Fenerbahçe Rennes maçında talihsiz sakatlık: Fenerbahçeli futbolcu kendini yere bıraktı

Fenerbahçe-Renes maçında işler temsilcimizin istediği gibi gitmezken bir de üzerine talihsiz bir sakatlık yaşandı. Kadıköy’de oynanan maçta Fenerbahçe maalesef 3-1 geriye düştü. Rakip takım farkı ikiye çıkarırken Fenerbahçe’nin savunmadaki en önemli isimlerinden biri olan Gustavo Henrique sakatlandı. Maçta sakatlanan Gustavo, yerini Alioski’ye bıraktı.

Temsilcimiz Fenerbahçe, Avrupa Ligi B Grubu liderlik maçında rakibi Rennes’i Kadıköy’de ağırlıyor. Nefeslerin tutulduğu maçta işler temsilcimizin istediği gibi gitmedi. Rakip takımın 3-1’lik üstlünğü bulunan karşılaşmada bir de sakatlık yaşandı. Fenerbahçe’nin önemli oyuncularından biri olan Gustavo Henrique, topsuz alanda kendini yere bıraktı. Sakatlanan oyuncunun yerine Alioski oyuna dahil oldu.

OYUNA DEVAM EDEMEDİ

Fenerbahçe-Rennes karşılaşmasının 57. dakikasında sarı lacivertlilerin savunmadaki en önemli isimlerinden biri olan Gustavo Henrique, topsuz alanda kendini yere bıraktı ve oyuna devam edemedi. Sakatlık yaşayan Gustavo’nun yerine Alioski oyuna dahil oldu.

FENERBAHÇE’DEN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ

Fenerbahçe, evinde Rennes’e karşı 3-1 mağlup durumdayken muhteşem bir geri dönüşle durumu 3-3’e taşıdı. 82. dakikada Zajc, 88. dakikada Emre Mor’dan gelen goller temsilcimiz Fenerbahçe’ye beraberliği getirdi.

KARŞILAŞMA BERABERE BİTTİ

Kadıköy’de oynanan maçın ilk yarısına oldukça etkili başlayan Rennes, 2. ve 16. dakikada attığı golle 2-0 öne geçti. Rakibin 30. dakikada attığı üçüncü gol ile temsilcimiz Fenerbahçe 3-0 geri düştü. İlk yarının bitmesine artık dakikalar kalırken Fenerbahçe’de umutları yeşerten gol Valencia’dan geldi ve ilk yarı 3-1 tamamlandı. Maçın ikinci yarısında ise temsilcimiz Fenerbahçe oldukça etkili bir performans ortaya koydu. Yapılan oyuncu değişiklikleriyle maç bir hayli hareketlenirken takımı geri döndüren gollerden biri Zajc diğeri ise Emre Mor’dan geldi. Fenerbahçe, Zajc’ın 82. dakikada attığı gol ile farkı bire indirdi. Bu golün hemen ardından dakika 88’de Emre Mor’dan gelen gol ile Fenerbahçe geri döndü ve karşılaşma 3-3 berabere bitti.

Başa dön tuşu