SPOR

Fenerbahçeli futbolcuların Serdar Aziz’in doğum gününde yaptıkları tezahürat tepki topladı

Yeni sezona çok iyi bir başlangıç yapan ve hem Süper Lig, hem de Avrupa’da çok iyi ilerleyen Fenerbahçe, dün akşam Kadıköy’de rakibi Başakşehir ile karşılaştı ve bu mücadeleyi de 1-0 galibiyetle sonuçlandırdı. Başakşehir maçını 3 puanla tamamlayan sarı lacivertli futbolcular maçın ardından takım arkadaşları Serdar Aziz’in doğum günü için düzenlenen eğlenceye katıldı.

Fenerbahçeli futbolcuların Serdar Aziz’in doğum günü için düzenlenen eğlencede yaptıkları tezahürat rakip takım taraftarlarını çok kızdırdı. Futbolcuların eğlendikleri anlarda rakip takımlar aleyhine küfürlü tezahüratlarda bulunması sosyal medyada tepki çekti. Rakip takım taraftarları duruma tepki göstererek futbolcuların ceza alması gerektiğine dair yorumlar yaptı.

SERDAR AZİZ’İN DOĞUM GÜNÜNDE TEPKİ ÇEKEN TEZAHÜRAT

Süper Lig’in 11. haftasında Kadıköy’de rakibi Başakşehir’i ağırlayan Fenerbahçe, zorlu mücadeleden 1-0 galip ayrıldı ve 3 puanı hanesine yazdırdı. Yoluna başarılı şekilde devam eden sarı lacivertlilerin bu başarısı taraftarlarını da mutlu ederken Fenerbahçeli futbolcuların dün akşam oynanan Başakşehir maçının ardından takım arkadaşları Serdar Aziz’in doğum günü eğlencesindeki tezahüratları ortalığı karıştırdı.

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI

Fenerbahçe’de forma giyen Serdar Dursun ve İrfan Can Kahveci, takım arkadaşları Serdar Aziz’in doğum günü için düzenlenen eğlenceye katıldı. Fasıl ekibinin de yer aldığı organizasyonda futbolcuların keyifli halleri dikkat çekti. Bu anlarda Serdar Aziz, İrfan Can Kahveci ve Serdar Dursun’un ‘En büyük Fener, Şampiyon Fener, alkışlayın ulan i….’ tezahüratına katılmaları tepki topladı. Sosyal medyanın gündemine yerleşen bu görüntüler rakip takım taraftarlarını kızdırdı. Bu olaya en büyük tepki ise Galatasaray taraftarlarından geldi. Daha önce Arda Turan’ın buna benzer bir sebeple ceza aldığını söyleyen sarı kırmızılı taraftarlar, bu tezahürata katılan Fenerbahçeli futbolcuların da ceza alması gerektiğini belirtti.

Başa dön tuşu