MEDYA

Fenomen İhsan Hala’dan Armağan Çağlayan’a zehir zemberek sözler

Sosyal medyada ‘İhsan Hala’ olarak tanınan trans birey Ali İhsan Çolak, isim vermeden üstü kapalı bir şekilde ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’ı topa tuttu. İsim vermeden Çağlayan’ı hedef alan İhsan Hala, 3 bin TL’lik yol parasının yarısını karşıladıklarını ve kendisine 1 yıllık kirasını vereceğini söylediğini ancak attığı mesajı görmesine rağmen cevap vermediğini iddia etti.

İhsan Hala olarak tanınan ve geçimini sağlamak için Manisa’da evlere temizliğe giden trans birey Ali İhsan Çolak, Caner Toygar’ın YouTube kanalındaki programına konuk oldu. Burada çok konuşulacak açıklamalara yer veren Çolak, geride bıraktığımız haftalarda programına konuk olduğu ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’ı isim vermeden topa tuttu.

İHSAN HALA’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Sosyal medyada ‘İhsan Hala’ olarak tanınan ve geçimini sağlamak için evlere temizliğe giden Ali İhsan Çolak, cinsel kimliğinden dolayı işe giremediğini anlattı. İşe alınsa bile iki gün sonra ahlaksız teklifler almaya başladığını söyleyen Çolak, ‘Arkadaşımın aile restoranında işe girmiştim. Başta yanıma gelenler beni çok sevdiğini ve bana çok güldüklerini söylüyorlar. Daha sonra da konsomatris gibi beni masalarına çağırıyorlar. Belden aşağı şeyler yaşadığım çok oluyor.’ dedi.

İSİM VERMEDEN ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’I HEDEF ALDI

Cinsel kimliğinden dolayı işe giremediğini ve ekonomik zorluklar çektiğini söyleyen fenomen İhsan Hala, hiçbir yerden yardım gelmediğini belirtti. Açıklamalarında isim vermeden üstü kapalı şekilde Armağan Çağlayan’ı hedef alan fenomen, Armağan Çağlayan’ın kendisine söz vermesine rağmen yardım etmediğini öne sürdü. Geride bıraktığımız haftalarda Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Ali İhsan Çolak, ‘En son programına katıldığım kişi bana o kadar söz verdi ki. Bu yılki kiranı ben göndereceğim dedi ama yapmadı. Mesaj attım, mesajımı görmesine rağmen geri dönmedi. Program çok izlendiği için de millet onun bana para verdiğini zannediyor. 5 günde 1 milyon izlenince bana teşekkür etmişti. Programa giderken bile 3 bin TL’lik yol parasının yarısını borç alarak kendim karşılamıştım. Daha sonra kendi kendime yol parasını vermeyen adam kiranı niye versin dedi.’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu