MEDYA

FOX TV’nin iddialı dizisinden kötü haber! Tehlike çanları çalıyor, akıbeti bu hafta belli olacak

FOX TV’de final haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Bir dizi için daha tehlike çanları çalmaya başladı. Üstelik bu dizi sezonun en iddialı yapımlarından biri.

FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerin erken final yapması son dönemlerde çok konuşuluyor ve izleyicilerden de tepki çekiyor. Yine bir dizi için daha tehlike çanları çalmaya başladı. FOX TV ekranlarında Med Yapım imzası ile yayınlanan Bir Peri Masalı dizisi bu sezonun en iddialı yapımlarından biriydi. Farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizide başrol oyuncuları Alina Boz ve Tarık Emir Tekin’in uyumu da çok beğenilmişti.

Ancak beklentilerin oldukça yükseldi dizi ile ilgili kötü haber geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre FOX TV’nin sevilen dizisi bir peri masalı için tehlike çanları çalıyor. Özellikle bu hafta gelecek olan reyting sonuçları dizinin akıbetini belirleyecek.

BÜYÜK UMUTLARLA SEZONA BAŞLAMIŞTI

Fox TV ekranlarında yayınlanan bir Peri Masalı dizisi bu sezona büyük umutlarla başlayan dizilerden biri olmuştu. Başrollerinde Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Baran Bölükbaşı Birgül Nazan Kesal, Müfit Kayacan, Hazal Filiz Küçükköse, Tülin Ece, Mustafa Mert Koç, Müfit Kayacan gibi isimlerin yer aldığı dizi farklı konusu ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak birçok ünlü ismin buluştuğu dizi reytingler de istediği kadar başarılı olamadı. Reyting başarısı gelmeyince de dizi ile ilgili tehlike çanları çalmaya başladı.

BU HAFTANIN SONUÇLARI AKIBETİNİ BELİRLEYECEK

Her hafta çarşamba Akşamları izleyici karşısına çıkan dizinin karşısında oldukça güçlü rakipleri bulunuyor. Merve Girgin Aytekin ve Direnç Aksoy Sidar’ın yapımcılığını üstlendiği dizi güçlü rakipleri karşısında reytinglerde mücadele etmekte güçlük çekiyor. Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan bölümünün alacağı reyting sonuçları aynı zamanda akıbetini belirleyecek. Eğer bu hafta da reytingler istenilen oranda yükselmezse dizi için final kararı alınacak ve gelecek hafta ekrana veda edecek.

Diğer yandan dizinin final yapması durumunda Disney Plus marka yüzü Alina Boz için 2 proje teklifi sunacak.

Başa dön tuşu