SPOR

Galatasaray’ın Gomis’li emeklilik reklamına tepki yağıyor

Galatasaray, taraftarına özel sunduğu emeklilik planı reklamında Bafetimbi Gomis’in fotoğrafını kullanınca ortalık karıştı. 37 yaşındaki futbolcunun fotoğrafını emeklilik reklamında kullanan Galatasaray’a sosyal medyadan tepki yağdı. Görseli gören sarı kırmızılı taraftarlar ‘Ne demek oluyor bu?’ yorumlarıyla tepkisini dile getirdi.

Yeni sezona iyi başlayan ve çıktığı 7 maçta 4 gol atan Gomis, bu kez Galatasaray’ın reklamında paylaştığı görselle gündemde. Yıldız golcünün fotoğrafını taraftarlarına özel sunduğu bir emeklilik planı reklamında kullanan Galatasaray’a tepkiler çığ gibi büyüdü. Paylaşılan görsele çok sayıda yorum yapılırken sarı kırmızılı taraftarlar sosyal medyadan da duruma tepki gösterdi.

GOMİS’Lİ REKLAM AFİŞİNE TEPKİ

Süper Lig’in yeni sezonuna muhteşem bir başlangıç yapan Gomis, çıktığı 7 maçta attığı 4 golle takımına katkı sağladı. 37 yaşındaki yıldız futbolcunun başarılı performansı spor manşetlerinden düşmezken Galatasaray’ın taraftarlarına özel sunduğu bir emeklilik planı reklamının afişine Gomis’in fotoğrafını kullanması ise tepki topladı. Sarı kırmızılı taraftarlar reklamın görselinde Gomis’in fotoğrafını görür görmez yoruma koştu.

‘NE DEMEK OLUYOR BU?’

Galatasaray’ın taraftarına özel sunduğu emeklilik planı reklamında 37 yaşındaki futbolcu Gomis’in fotoğrafının kullanılması Galatasaray taraftarını çileden çıkardı. Yaşı ilerleyen ve artık kariyerinin sonlarına yaklaşan Gomis’in fotoğrafının tercih edilmesini ironik bulan Galatasaray taraftarları yaptıkları yorumlarla duruma tepkilerini dile getirdi. Bazı taraftarlar bu görselin kullanılmasını ‘Gomis futbolu bırakacak’ olarak yorumlarken bazı taraftarlar ise ‘Ne demek oluyor bu?’, ‘Emeklilik fotoğrafına neden adamı koydunuz?’, ‘Gomis’in fotoğrafını kasıtlı mı koydunuz?’ yorumlarında bulundu.

Başa dön tuşu