GENEL

Gerdek gecesi için Instagram’dan dua isteyen gelin sosyal medyanın gündeminde

Sosyal medya kullanıcılarının ilginç paylaşımları hız kesmeden devam ediyor. Bu defa da gerdek gecesi için Instagram’dan dua isteyen gelin gündeme oturdu. Ekşi sözlük yazarları da söz konusu kullanıcı ile uzun uzun dalga geçti.

Instagram’da yapılan bir çok paylaşım diğer sosyal medya mecralarında da gündem oluyor. Özellikle son dönemlerde gösteriş için kullanıcıların yapmadığı paylaşım kalmadı. O paylaşımlara bir yenisi daha eklendi. Bu defa bir gelin, yatağın üzerinde çektirdiği fotoğrafı ile gerdek gecesi için dua istedi. Ekşi Sözlük yazarları da durur mu kısa  süre içinde o gelini gündeme taşıdı. Ekşi Sözlük’te “gerdek gecesi için instagram’dan dua isteyen gelin” başlığı kısa sürede popüler hale geldi.

Sosyal medyada alay konusu oldu

Sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlar gündemden düşmüyor. Özellikle etkileşim almak uğruna insanların yatak odasına kadar paylaşması da sık sık eleştiri konusu oluyor. O paylaşımlara bir yenisi daha eklendi. Bu defa paylaşımı yapan kişi bir yeni gelin.

Gerdek gecesi için dua istedi

Ekşi Sözlük’te “Gerdek gecesi için instagram’dan dua isteyen gelin” başlığıyla paylaşılan olayda yeni evlenen bir kadın, yatağın üstünde verdiği pozlar takipçilerinden dua istiyor. Sosyal medya kullanıcısı, fotoğrafına “Büyük gün geldi, çok heyecanlı. Bana dua edin” notunu düşüyor. Tabi bu paylaşımın ardından Ekşi Sözlük yazarları da durmuyor. Söz konusu sosyal medya kullanıcısı kısa sürede alay konusu oluyor.

Başa dön tuşu