MEDYA

Gökhan Güney gelini Ece Güney’in şantaj iddiasına yanıt verdi

Oyuncu ve şarkıcı Gökhan Güney’in oğlu Selim Güney ile evli olan ve eşini 2014 yılında mide kanserinden kaybeden Ece Güney, kayınpederi ile ilgili iddialarıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Kayınpederi Gökhan Güney hakkında şaşırtan iddialar ortaya atan Ece Güney’in açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü. FOX’ta yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programına katılan Ece Güney, kayınpederini eşinden kendisine kalan 8 daireyi alıkoymakla suçladı.

2012 yılında evlendiği eşi Selim Güney’i mide kanserinden kaybetmişti. Mide kanseri tedavisi gören Selim Güney, 2014 yılında vefat etmişti. Selim Güney’in eşi Ece Güney, FOX TV’de yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının canlı yayınına katılarak kayınpederi Gökhan Güney hakkında çok konuşulacak iddialarda bulundu. Kayınpederinin eşinden kendisine kalan 8 dairenin üzerine konduğunu iddia eden Ece Güney, açıklamalarıyla gündem yarattı.

EVLERİN KENDİSİNDEN KAÇIRILDIĞINI İDDİA ETTİ

Oyuncu ve şarkıcı Gökhan Güney’in gelini Ece Güney, Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programına katılarak çok konuşulacak iddialarda bulundu. Kayınpederi Gökhan Güney’in uygunsuz görüntüleri ile mallarına el koyduğunu iddia eden Ece Güney, 8 evin kendisinden kaçırıldığını öne sürdü. Ece Güney’in mal kaçırma iddialarına ilk yanıt ünlü sanatçının yeğeninden geldi. Ünlü sanatçının yeğeni, iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi ve tüm bu iddiaların Gökhan Güney’den para koparmak amacıyla ortaya atıldığını söyledi.

GÖKHAN GÜNEY SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Gelini Ece Güney’in hakkındaki iddiaları karşısında sessizliğini bozan Gökhan Güney’den yanıt geldi. Asılsız söylemlerle şahsının ve ailesinin hedef alındığını söyleyen Gökhan Güney, iddiaların gerçek dışı olduğunu belirtti. Oğlunun hatırası üzerinden gündemde kalmanın prensiplerine aykırı olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, ‘Zaten yayından haberdar olur olmaz bu kişiye karşı yasal yollara müracaat edilmiş ve şahıs hakkında gerekli tedbir kararı alınmıştır. Programda bahsi geçen ve varlığından dahi haberdar olmadığım taşınmazlara iddia edildiği gibi tarafımca el konulmuşsa bunu ispat etmesi gereken kişi kendisidir. Vurgulamak isterim ki bu şahıs var olduğunu iddia ettiği hiçbir belgeyi sunmamıştır.’ dedi.

‘ÇAMUR AT İZİ KALSIN’

Ortaya atılan iddiaların hiçbir belgeye dayandırılmadığını söyleyen Gökhan Güney, ‘Buna rağmen şahsın tutarsız söylemlerinin dayanağı olup olmadığı araştırılmadan anlattıklarına genişçe yer verilmiş ve hakkımda olumsuz bir algı oluşmasına sebep olmuştur. Çamur at izi kalsın anlayışıyla hareket eden bu kişinin benim ve ailemin itibarını zedelemeyi amaçlayan, kişilik haklarını ihlal eden her türlü haksız eylemine karşı yasal yollara başvuracağımı saygıyla bildiririm.’ ifadelerine yer verdi.

 

Başa dön tuşu