MEDYA

Gönül Dağı’ndan üzücü haber! TRT1 yayın akışından çıkarıldı, ekrana gelmeyecek

2020 yılının Ekim ayında ekranlara gelen ve TRT 1’in sevilen dizisi haline gelen Gönül Dağı’ndan üzücü haber geldi. Gönül Dağı hayranları bu habere oldukça üzüldü. Konu ile ilgili tüm detaylar…

Eylül 2020 tarihinden bu yana TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Gönül Dağı dizisi bir süre ekranlara veda etmek zorunda kalıyor. 3. sezonu ile ekranlarda yer alan dizinin bu haberi izleyicisini oldukça derinden etkiledi.

Gönül Dağı ekranlara veda ediyor

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi, sıcak aile ortamlarını oluşturan aile dizisi Gönül Dağı 3. sezonu ile TRT 1 erkanlarında yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yahya Samancı yaparken; dizide Berk Atan, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar gibi isimler de dizinin başarılı kadrosunda yer alıyor. Katar’da düzenlenecek olan Dünya Kupası’ndan dolayı Cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisi 21 Kasım- 18 Aralık tarihleri arasında maalesef ekranlarda yer alamayacak.

Tam bir aile dizisi

Köprü Film’in projelerinden biri olan Gönül Dağı, eski dönemleri anımsatan sahneleri, sevgi dolu ve espritüel içerikleri ile ailecek izlenebilen nadir dizilerden biri. Dizide ele alınan yaşantılar izleyen herkesi derinden etkiliyor.

Dünya Kupası sebebiyle 3 hafta ekranlardan uzak kalacak

Ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı, Katar’da gerçekleşecek olan Dünya Kupası sebebi ile 21 Kasım- 18 Aralık tarihleri arasında 3 hafta boyunca sevenlerinden uzak kalacak.

Başa dön tuşu