GÜNDEM

Gram altın 1000 TL’yi zorluyor! İslam Memiş gram altının geleceği rakamı güncelledi, yılsonundaki tarihi zirve belli oldu

İslam Memiş gram altında yeni zirve için tarih verdi. Gram altın 1000 TL sınırına dayanırken ay sonunda geleceği rakam netleşti. Gram altını olanlar hemen bu açıklamalara kulak versin.

Gram altın ve çeyrek altını olan yatırımcılar Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş’in tavsiyelerini yakından takip ediyor. Piyasalara yön veren değerlendirmeleri ile adı altın kahinine çıkan İslam Memiş, 1000 TL’ye kadar dayanan gram altında tarihi zirveyi açıkladı. Altında rekor kırılacak olan tarih de bu açıklama ile belli oldu.

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş, altına yatırım yapanlar için önemli uyarılarda bulundu. Elinde altın olan veya altına yatırım yapmak isteyenler için çarpıcı değerlendirmeler yapan İslam Memiş, 1000 TL’ye dayanan gram altın fiyatları ile ilgili yeni rakamları açıkladı. Elinde altını olanlar bu değerlendirmelere kulak versin. Çünkü gram altın o tarihten itibaren uçacak. İşte İslam Memiş’in altın fiyatları ile ilgili yeni tahminleri herkesi şaşkına çevirecek. İşte gram altın fiyatlarında son tahminler…

BU BİR ALIM FIRSATI

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş, altının ons fiyatına ilişkin çok çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Cuma günü altının ons fiyatında çok ciddi sert hareketler olduğunu belirten Memiş, son değerlendirmesinde şu ifadeleri kullandı:

“Hem altın hem gümüşte cuma günü ciddi panik yaşattılar. Bununla satış yapanlar varsa ciddi canları yandı, zarar ettiler. Ciddi bir manipülasyon var. Değerinin çok çok altında altın ve gümüş fiyatları var, kesinlikle bir alım fırsatı. Siz siz olun, elinizdekini satmayın, kaptırmayın. Psikolojik savaşın yenileni siz olmayın. Kesinlikle korku ve panikle varlıklarınızı satmayın, bozdurmayın. Cuma günü 1617 dolara kadar gerileyen altın onsunun aynı akşam haftayı 1657 dolar seviyesinden tamamladığını gördük. 40 dolarlık yükseliş oldu. Çok ciddi bir fake satıştı, korku ve panikti. İnsanları ters köşe yapmaktı. Hiçbir mantığı da yoktu. O yüzden hızlıca toparlandı.”

TARİHİ RAKAMLARI VERDİ

Ons altında 1705 dolar seviyesinin asıl rakam olduğunu söyleyen İslam Memiş, Kasım ayında beklentilerinin büyük olduğunu dile getirdi. Hala gram altında pozitif yönde beklentisi olduğunu sözlerine ekleyen İslam Memiş, “Gram altında 988-989’lu rakamlar görüyorsunuz. Kapalıçarşı’da 1004-1008 aralığında. Yükseliş olunca makas aralığı daralıyor, düşüş olunca artıyor. 1000 üzerinde ataklar gerçekleştirdi. 1038 devamında 1060 seviyesini direnç seviyesi olarak takip edeceğim.” Dedi.

Gümüş yatırımı konusunda da sık sık tavsiyeler veren İslam Memiş, “Gümüşün onsta 22 dolar seviyesini direnç seviyesi olarak göreceğim. Gram gümüşte 12.20-12.60 yukarıda direnç seviyesi, buraları takip edeceğim.” İfadelerini kullandı.

Başa dön tuşu