MEDYA

Güldür Güldür Show Kemal Kılıçdaroğlu skeci ile kırdı geçirdi

Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen programlarından biri olan Güldür Güldür Show’un siyasilerin taklitlerine yer verilen skeçlerine bir yenisi daha eklendi. Güldür Güldür ekibinin hazırladığı Kemal Kılıçdaroğlu skeci izleyenleri kahkahaya boğdu. Zaman zaman siyasetçiler üzerinden yaptıkları skeçlerle izleyiciye keyifli anlar sunan Güldür Güldür Show ekibi son olarak Kılıçdaroğlu’nun skeci ile büyük beğeni topladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun taklidini yapan Güldür Güldür ekibinin yeni skeci ile yineçok konuşuldu. Kılıçdaroğlu’nun skeci sosyal medyanın da gündemine yerleşti. CHP liderinin grup toplantısı canlandırılan skeçte Kılıçdaroğlu’nun jest ve mimiklerinin birebir aynısının yapılması ve zaman zaman duraksamalarına yer verilmesi salondakileri kahkahaya boğdu.

KILIÇDAROĞLU’NUN GAFLARINI CANLANDIRDILAR

Güldür Güldür Show’un CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için hazırladığı skeç izleyenleri kahkahaya boğdu. Güldür Güldür ekibi, CHP liderinin grup toplantısını ve gaflarını canlandırdı. Zaman zaman CHP liderinin duraksamalarına yer verilen skeç ile bir kez daha büyük beğeni alan Güldür Güldür ekibine övgü dolu yorumlar yağdı.

SERT ÇIKIŞLARINA DA YER VERİLDİ

Hazırlanan skeçte CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun zaman zaman yaptığı sert çıkışlara da yer verildi. Grup toplantısında konuşma yaptığı esnada masaya eliyle vurması da canlandırıldı. Programı izlemeye gidenler Kılıçdaroğlu skecini çok beğendi ve salonda kahkaha tufanı koptu. Daha önce Güldür Güldür ekibi tarafından hazırlanan 6’lı masa skeci de çok beğenilmiş ve uzun süre konuşulmuştu. Programda Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin skeci de yer aldı.

 

Başa dön tuşu