MEDYA

Güldür Güldür’ün Bahadır’ı Burak Topaloğlu Ezgi Tanır ile nikah masasına oturdu

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show’un sevilen oyuncuları arasında olan ve ‘Bahadır’ karakteriyle hafızalara kazınan Burak Topaloğlu, yaz aylarında nişanlandığı Ezgi Tanır ile nikah masasına oturdu. Sosyal medya hesabından nikah gününe ait fotoğraflarını paylaşan çiftin bu özel günlerine ait karelerine beğeni ve yorum yağdı.

Güldür Güldür Show’un ‘Bahadır’ı Burak Topaloğlu, Ezgi Tanır ile dünya evine girdi. Ekranların sevilen programı Güldür Güldür Show’da canlandırdığı Bahadır karakteriyle çok sevilen ve adını geniş kitlelere duyuran Burak Topaloğlu, Haziran ayında nişanlandığı Ezgi Tanır ile nikah masasına oturdu. Çift, en özel günlerinden karelerini takipçileriyle paylaştı.

BURAK TOPLAOĞLU EVLENDİ

Sevilen program Güldür Güldür Show’un sevilen oyuncuları arasında yer alan Burak Topaloğlu, nişanlısı Ezgi Tanır ile dünya evine girdi. Canlandırdığı Bahadır karakteri herkes tarafından çok sevilen ve kısa sürede büyük ilgi gören oyuncu Burak Topaloğlu, en mutlu gününden en özel karelerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

‘OLAYI KAPATIYORUM’

Geride bıraktığımız Haziran ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan çiftten güzel haber geldi. Çift, önceki akşam aileleri ve yakın dostlarının katıldığı nikah töreni ile hayatını birleştirdi.En mutlu günlerinden en özel karelerini takipçileriyle paylaşan ve fotoğraflarının altına ‘Oradan buradan fotoğraf toplama konusunu bitirdim. Bunlarla olayı kapatıyorum. Partiye devam my love.’ notunu düşen çiftin bu paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı.

BURAK TOPALOĞLU KİMDİR?

4 Ocak 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Burak Topaloğlu, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Tiyatroculuğa ise Avcılar Belediyesi Tiyatrosu’nda amatör olarak başlayan Topaloğlu, Akkaş Tiyatrosu ile çalışmalarını sürdürdü. Büyükçekmece Tiyatrosu’nda yönetmen asistanlığı görevini üstlenen Burak Topaloğlu, Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show’da canlandırdığı ‘Bahadır’ rolüyle hafızalara kazındı ve bu karakter çok sevildi.

Başa dön tuşu