MEDYA

Gün geçmiyor ki Çılgın Dondurmacı çılgınlık yapmasın! Turistlerle birlikte yaptığı erotik dans tüm dünyada ses getirdi

Alanya’da yaşayan Çılgın Dondurmacı bulamam senden başka şarkısı ile izlenme rekorları kırarak ünlü olmayı başarmıştı. Şimdi ise paylaştığı son videodaki erotik dansı ile gündeme gelmeyi başardı. İki genç turistin olduğu o videoya dünya üzerinde bulunan farklı ilkelerden yorumlar geldi. Hindistan, İspanya ve Pakistan da yorumda bulunan ülkeler arasında yer alıyor.

Çılgın Dondurmacı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. TikTok platformu üzerinden çekerek paylaştığı videolar sayesinde fenomen olmayı başaran dondurmacı, geçen hafta bir video paylaştı ve videonun izlenmesi 2 milyondan fazla izlenmeyi başardı.

TÜM DÜNYADAN YORUM GELİYOR: VERY NİCE…

Çılgın dondurmacı iki Rus turist ile birlikte yaptığı erotik dansı kaydederek YouTube hesabından paylaştı ve yeniden gündeme gelerek adından söz ettirmeyi başardı. Hem de bu kez yalnızca Türkiye değil Hindistan, İspanya ve Pakistan başta olmak üzere tüm dünya o videoyu ve Çılgın Dondurmacıyı konuşuyor!

Çılgın Dondurmacı, YouTube üzerinden iki turist ile ettiği dansı paylaştı ve paylaşılan video bir günde 166 bin kişi tarafından izlenmeyi başardı. Son paylaşımı ile 60. Şovunu gerçekleştiren Çılgın Dondurmacı YouTube platformunda 3 milyondan fazla aboneye sahip!

Paylaşılan videonun altında dünyanın çeşitli ülkelerinden birbirinden farklı yorumlar geldi ve dans eden kızlar övgü yağmuruna tutuldu.

Başa dön tuşu