MEDYA

Güzel oyuncu da kurtaramadı! FOX TV’de bir dizi daha reyting kurbanı oldu

FOX TV bir dizinin daha fişini çekti. Güzel oyuncu da kurtaramadı, reytingleri yerle yeksan oldu. Kötü haber geldi o dizide final yapıyor.

FOX TV, peş peşe final kararları ile Gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon fırtına gibi Esen Mahkum dizisinin senaryosunu da yapılan değişiklik sonrasında final yapması hala konuşulurken bir diziden daha kötü haber geldi. Büyük umutlarla başlayan başrol oyuncuları da oldukça dikkat çeken bir dizi daha reyting canavarına yenik düştü ve ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Reytinglerde Sürekli kötü sonuçlar alan dizi için son karar verildi.

FOX TV ekranlarında yeni sezonda birbirinden iddialı diziler yayın hayatına başlamıştır. Ancak reytinglerde isteneni veremeyen birçok dizi içinde Yaprak Dökümü Zamanı geldi. Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan ve reyting rekorları kıran Mahkum dizisi yeni sezonu ile adeta Sınıfta Kaldı ve geçtiğimiz hafta final yaparak ekranlara veda etti. FOX TV’de Mahkum dizisinin ardından bir dizi için daha karar verildi. Güzel başrol oyuncusu da o diziyi kurtarmaya yetmedi.

FOX TV’NİN YENİ DİZİSİ SINIFTA KALDI

Yeni sezonda televizyon kanallarında dizilerin yeni bölümleri yayınlanmaya başlanırken Fox TV ekranlarında da iddialı bir çok dizi yayın hayatına başladı. Özellikle bazı dizileri ile yeni sezona iddialı bir giriş yapan Fox TV şu anda bir diziye daha final kararı vermeye hazırlanıyor. Güzel oyuncu Alina Boz’un başrolünde yer aldığı Bir Peri Masalı dizisi de reyting sonuçlarında istenileni veremedi.

ERKEN FİNAL KARARI ALINACAK

Geçtiğimiz sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan ve izlenme rekorları kıran Mahkum dizisi yeni sezona beklendiği gibi başlamamıştı. Mahkum dizisinin kötü giden reytingleri nedeniyle Fox TV geçtiğimiz hafta final kararı aldı ve dizi final bölümüyle ekranlara veda etti. Ancak FOX TV’de Yaprak Dökümü bununla bitmedi. Bir dizinin daha fişi çekildi.

Yeni sezonda Fox TV ekranlarında büyük umutlarla başlayan başrollerini Hazal Filiz Küçükköse, Nazan Kesal, Alina Boz, Tarık Emir Tekin gibi isimlerin paylaştığı Bir Peri Masalı dizisi de reytinglerde isteneni veremedi. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünün reyting sonuçları değerlendirilen Bir Peri Masalı dizisi için erken final gündemde. Yani dizi Önümüzdeki hafta ekranlara veda edecek gibi görünüyor.

Başa dön tuşu