MEDYA

Hadise Boşanma Davasını Açtı! Yüzükler Çıktı!

Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor mu? Neden kavga ettiler? Kaan Yıldırım krizi mi muhafazakar yapı krizi mi?

Ünlü popçu Hadise geçtiğimiz aylarda gizlice Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturmuş ve hayatını birleştirmişti. Ancak iki gündür Hadise ve Mehmet Dinçerler’in evliliğinde sorunlar yaşandığı iddia ediliyordu.

Klipleri, paylaşımları, sahne kostümleri ve açıklamaları ile cesur duruşuyla bilinen Hadise muhafazakar ailede yetişen ancak çapkınlıkları ünlü Gloria Jeans’ın sahibi Mehmet Dinçerler ile evlendikten sonra değişim yaşadığı iddia edilmişti. Çiftin şimdiler de ise aralarının bozuk olduğu iddia edildi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin bir süredir yüzüklerini takmaması, Hadise’nin geçtiğimiz gün konserinde Kaan Yıldırım ile birlikteyken klip çektiği “Küçük Bir Yol” şarkısında ağlaması ve son olarak Mehmet Dinçerler’in doğum gününde Hadise’nin paylaşım yapmaması ve Dinçerler’in parmağında yüzük olmadan fotoğraf paylaşımı dikkat çekti.

Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile bir küs bir barışık ayrılığının ardından hemen sonra Mehmet Dinçerler ile aşka yelken açmış ve çift kısa sürede 15 Mart’ta nişanlanmıştı. Ünlü çift daha sonra magazinden gizlice nikah masasına oturmuştu.

Sıklıkla bir dönem sürekli beraber görüntülen çift son dönemde birlikte görüntülenmemişti. Hadise tüm konserlerinde Mehmet Dinçerler’in hediye ettiği 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü takarken son iki konserinde takmamıştı. Mehmet Dinçerler de katıldığı bir etkinlikte yüzüğünü takmadığı görüldü.

Hadise, geçtiğimiz günlerde verdiği konserde “Küçük Bir Yol” şarkısını söylerken bir anda kafasını yere eğerek gözyaşlarına boğulmuştu. Tüm bunlar ikilinin evliliğinin bitmek üzere olduğu görüşünü yaydı. Hadise’nin muhafazakar yaşama uyum sağlayamadığı, Kaan Yıldırım’ı unutamadığı, Dinçerler’in çapkınlığa devam ettiği gibi ortaya pek çok dedikodu atıldı.

Başa dön tuşu