MEDYA

Hadise doğum günü pozuna düştüğü notla gündem oldu

Son dönemde özel hayatıyla magazin manşetlerinin en üst sıralarında yer alan ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimi haftalarda iş insanı Mehmet Dinçerler ile evliliğini noktalamıştı. Sessiz sedasız nikah masasına oturan ve geçtiğimiz haftalarda ayrılık açıklamasıyla herkesi şaşırtan Hadise, dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı. 37 yaşında giren ünlü şarkıcının doğum günü pozuna düştüğü not gündem oldu.

Nisan ayında evlendiği Mehmet Dinçerler’den psikolojik şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle boşanan Hadise, dostlarıyla birlikte yeni yaşını kutladı. 37 yaşına giren sevilen şarkıcının doğum gününe özel paylaştığı pozları ve bu pozların altına düştüğü not çok konuşuldu. Hadise ve Mehmet Dinçerler, 5 ay süren evliliklerini 30 Eylül 2022 tarihinde tek celsede bitirmişti.

DOĞUM GÜNÜ POZU GÜNDEM OLDU

37 yaşına giren ve dostlarıyla muhteşem bir doğum günü partisi gerçekleştiren Hadise, Instagram hesabından bu özel geceye ait fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sundu. Doğum günü paylaşımlarıyla gündem olan Hadise’nin doğum günü pastası da çok konuşuldu. Gösterişli pastasıyla verdiği pozu kısa sürede yarım milyon beğeni alan ünlü şarkıcının doğum günü partisinde giydiği göğüs dekolteli kıyafetinin fiyatının ise 3 bin 347 TL olduğu öğrenildi.

‘EFSANE BİR KADINIM’

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’ye giden ve sosyal medya hesabından yeni pozlar paylaşan Hadise, doğal haliyle büyük beğeni almıştı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında olan ve geniş bir takipçi kitlesine sahip olan ünlü şarkıcı son olarak doğum gününde verdiği pozun altına ise ‘Efsane bir kadınım. Olağanüstü bir kadın, o benim’ notunu düştü.

Başa dön tuşu