MEDYA

Hakan Ural ve Nur Tuba Namlı’nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programında şok ayrılık

Kanal D’de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programı Hakan Ural ve Nur Tuba Namlı’nın sunumuyla ekrana gelirken programda Nur Tuba Namlı yerine başka bir sunucunun yer alması merak uyandırdı. Nur Tuba Namlı yerine programın sunucu koltuğunda Hilal Özdemir Babacan’ın oturması izleyiciyi meraklandırdı. Konuyla ilgili araştırmalar devam ederken Nur Tuba Namlı’nın programdan ayrıldığına dair iddialar gündeme gelmeye başladı.

Hamilelik sebebiyle programa bir süre ara verileceği konuşulan Nur Tuba Namlı hakkında ayrılık haberleri de gündeme gelmeye başlamıştı. Ünlü ismin artık Neler Oluyor Hayatta programında yer almayacağı öne sürülmüştü. Bugün Nur Tuba Namlı yerine farklı bir sunucunun ekranda yer alması merakları daha da artırdı. Peki, Nur Tuba Namlı programdan ayrıldı mı? Neler Oluyor Hayatta Nur Tuba Namlı neden yok? Neler Oluyor Hayatta’nın yeni sunucusu kim oldu? İşte tüm detaylar…

DOĞUM İZNİNE AYRILDI

Hakan Ural ile birlikte sunduğu Neler Oluyor Hayatta programında yer almaması merak uyandıran Nur Tuba Namlı’nın doğum iznine ayrıldığı öğrenildi. Hamile olan ve doğum iznine ayrılan Nur Tuba Namlı yerine programın sunuculuğunu bir süreliğine yakın arkadaşı Hilal Özdemir Babacan yapacak.

NUR TUBA NAMLI PROGRAMDAN AYRILDI MI?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuba Namlı üstleniyor. Magazinden gündeme çok çarpıcı haberlerin ekrana geldiği programda sevilen sunucu Nur Tuba Namlı’nın yeniden programa geri dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu. Doğum iznine ayrılan Nur Tuba Namlı yerine programı 7 Kasım 2022 Pazartesi gününden itibaren bir süreliğine ünlü haber sunucusu Hilal Özdemir Babacan sunacak. Nur Tuba Namlı ise doğum izni bittikten sonra tekrar programa geri dönecek.

Başa dön tuşu