GÜNDEM

Halkbank öğrenciler için harekete geçti! Okula dönüş kampanyasında alışveriş yaptıkça 200 TL kazanacaksınız

Yeni eğitim öğretim yılı başlarken Halkbank öğrenciler için harekete geçti. Halkbank banka kartı ya da kredi kartı kullananlar okula dönüş alışverişlerinde 200 TL nakit para kazanacak. Harcamalarınıza ek olarak verilecek olan ödemelerin detayları paylaşıldı.

Yeni eğitim öğretim yılı için artık sayılı saatler kaldı. 12 Eylül tarihinden itibaren milyonlarca öğrenci yeniden okullarına dönecek. Elbette okulların açılması yaklaşırken öğrenciler içinde alışveriş telaşı başladı. Ancak artan hayat pahalılığı velilerin belini büküyor. Halkbank’ta tam bu noktada devreye girdi ve milyonlarca öğrenci için yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Halkbank, Kırtasiye ve okul alışverişi yapacak veliler için hediye para vermeye başladı. Halkbank banka kartı ya da kredi kartı kullananlar yaptıkları her harcamada nakit ödül parası kazanacak. Toplamda 200 TL ödül verecek Halkbank kampanya koşullarını da yayınladı.

Okula giden çocuğu olan ailelerin masrafları yeni eğitim öğretim yılının gelmesi ile birlikte neredeyse ikiye katlandı. Özellikle son aylarda Kırtasiye ürünlerinde büyük artış yaşanırken veliler Okul alışverişini kara kara düşünüyor. Bankalardan da velilerin daha kolay okul alışverişi yapabilmesi için sık sık yeni kampanyalar düzenleniyor.  Yeni kampanyalardan biri de Halkbank’tan geldi. Halkbank Paraf ve parafly kart kullanıcıları yapacakları okul alışverişlerinde nakit ödül kazanacak. Market, kırtasiye, giyim, oyuncak ve elektronik sektöründen yapacağınız alışverişler için geçerli olan kampanya da Toplam nakit ödül 200 TL olacak.

PARAF PARA KAZANMA ŞANSINI KAÇIRMAYIN

Halkbank Okula Dönüş kampanyası için sosyal medya hesaplarından, resmi internet sitesinden açıklama yapmanın yanında bir de televizyon reklamı yayınladı. Halkbank’ın yeni kampanyası yapacağımız 200 TL ve üzeri alışverişlerde için geçerli. 200 TL ve üzeri alışverişte 25 TL nakit para kazanma şansı sizi bekliyor. Halkbank’ın kampanyasında toplam kazanabileceğiniz tutar 200 TL olarak belirlendi. Paraf ve parafly kart sahipleri bu kampanyadan faydalanırken Eylül ayı sonuna kadar kampanya devam edecek. Ancak kampanyaya katılmak için öncelikle başvuru yapmanız gerekiyor.

HALKBANK HEDİYE PARA KATILIM ŞARTLARI

Halkbank’ın Paraf ve parafly kart kullanıcıları için yaptığı Okula gidiş dönüş kampanyasında katılım şartları da belli oldu. Kampanyaya Paraf mobil uygulamasından hemen katıl butonunu tıklayarak katılım gösterebileceğiniz gibi cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden HARCA yazıp 3404’e SMS göndererek de katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında kullanılacak olan kartların sadece Paraf ve parafly kartlar olduğu belirtildi. Halkkart, Paraf para ve bu sinüs kartlar kampanyaya dahil değil.

Başa dön tuşu