GÜNDEM

Halkbank’tan büyük atak! Rekor emekli promosyonu ödeyecek, EFT ve havale de bedava

Halkbank’tan emekliyi sevinçten havalara uçuracak haber. Maaş promosyonunda atağa kalkan banka, rekor Emekli promosyonu ödeyecek. Ayrıca emekliye EFT ve havale de bedava.

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi için bankaların promosyon yarışı sürüyor. son olarak Ziraat Bankası yeni promosyon rakamlarını açıklamıştı. Bugün de kamu bankalarından Halkbank bir son dakika duyurusu yaparak emekliyi sevinçten havalara uçuracak gelişmeyi duyurdu. Halkbank emeklilere rekor promosyon ödemesi yapacak. Ayrıca Halkbank’ta emekliyi düşük faizli kredi fırsatları da bekliyor. Halk Bank müşterisi olan emeklilere havale ve EFT işlemleri de bedava olacak.

Halkbank kasım ayı emekli maaş promosyon ödemeleri ile ilgili son dakika duyurusu yaptı. Milyonlarca emeklinin yüzünü güldürecek Haber’de Böylece verilmiş oldu. SGK ile yeni sözleşme yapan Halkbank emekli maaş promosyonu ödemelerini güncelledi. başvuru yapan emekliler artık çok daha yüksek promosyon alacak ve ek avantajlar da kazanacak. Halkbank’tan yapılan duyuruya göre emeklilere düşük faizli kredi imkanı sağlanmasının yanında havale ve EFT işlemleri de ücretsiz olacak. Halkbank Maaş promosyonu ile ilgili merak edilenleri haberimizden ulaşabilirsiniz.

HALKBANK MAAŞ PROMOSYONU ÖDEMELERİNİ GÜNCELLEDİ

Temmuz ayından bu yana emekli maaş promosyonu konusunda cimri davranan Halkbank milyonlarca emekli müşterisini kaybetmişti. SGK ile yeni yapılan sözleşme doğrultusunda artık kamu bankaları da emekli promosyon rakamlarını güncellemek zorunda kaldı. Halkbank yaptığı açıklama ile emekliye 5000 TL promosyon ödemesi yapılacağını bildirdi. yani emekli vatandaşlara 3 yıl ödenen için ödenen promosyon rakamı artık Halkbank’ta 5000 TL oldu. fakat bu rakam yine de diğer bankalardan düşük kaldı. Çünkü özel bankalar şu anda 7500 TL’den başlayan ve 15 bin liraya kadar yükselen promosyon ödemeleri yapıyor.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ AVANTAJI DA VAR

Halkbank’tan emekliye sağlanan promosyon ücretlerine yanında farklı avantajlar da var. Maaşını Halkbank’a taşıyan ve 3 yıl kalma tahahüdü veren emekliler ücretsiz havale ve EFT yapabilecek. Aynı zamanda Halkbank emeklilere düşük faizli kredi paketleri de hazırladı. Yani emekliler bankayı tercih etmeleri durumunda Şu anda piyasaya göre çok daha uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kullanma şansı yakalayacak.

Halkbank emekli promosyonundan faydalanmak isteyenler T.C. kimlik kartları ile birlikte şubelere giderek başvuru yapabilir. Halkbank mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden de maaş taşıma başvurusu yapmak mümkün.

Başa dön tuşu