Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 14:10
 
Hayırlara vesile olsun
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Müslümanların en kutsal ayı olarak bilinen Ramazan ayının başlamasıyla ilgili bir mesaj yayınlayarak, hayırlara vesile olması dileğinde bulundu. Uludağ, “ Tüm Müslüman âleminin ve gönül dostlarının Ramazan ayı mübarek olsun.” dedi.
SARIÇAM Haberi
Hayırlara vesile olsun

Başkan Bilal Uludağ, yayınladığı mesajında dostlukların sevgiyle beslendiği bu mübarek Ramazan ayında herkesin gönlünün sevgiyle dolmasını dileyerek şu görüşlere yer verdi:

 

“Ramazan ayı ülkemize ve tüm inanlara güzellikler, mutluluk ve bolca huzur getirsin. Bu mübarek ayda kötülüklerden, fenalıklardan arınalım. Çünkü Ramazan demek arınma ve rahmet demektir. Yüce Allah’ın inayetiyle bir Ramazan Ayına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.  İslam âleminin heyecanla beklediği bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olarak bilinen 11 ayın sultanı Ramazan ayına girildi.

 

 Bu ay manevi duyguların en üst düzeye ulaştığı ve insanlar arasında kardeşliği pekiştiren, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği günlerdir. Ramazan ayının İslam âlemine barış, huzur, kardeşlik ve bereket getirmesini diliyorum. Yüce Allah’ım oruçlarınızı kabul etsin. Bu güzel ayın nuru gönlünüze dolsun. Sofralarınıza mutluluk, kalplerinize huzur dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz mübarek olsun.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hayırlara, vesile, olsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı