GÜNDEM

Hem ucuz hem sıfır! Araba alacaklar bu kampanyayı sakın kaçırmasın! Renault’tan yılın son müjdesi geldi

Ucuza sıfır araç almak isteyenlere müjde! Renault’tan bomba kampanya duyurusu geldi. Hem bu arada hem sıfır, hem de çok ucuz. Yılın son fırsatını sakın kaçırmayın.

Türkiye’de alsan araç fiyatları sebebiyle vatandaşlar artık araba Almayı hayal gibi görmeye başladı. Tam da bu sırada dünya devi otomobil üreticisi Renault’tan Türkiye için önemli bir duyuru geldi. Fransa ve İspanya’da şu anda uygulanmaya başlanan fabrika çıkışlı ikinci el araç sistemi Türkiye’ye de geliyor. 2023 yılından itibaren artık Türkiye’de de sıfır ve ucuz araç almak mümkün olacak.

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Renault Türkiye için Müjdeli haberi duyurdu. Şu anda Fransa’da ve İspanya’da uygulamada olan fabrika çıkışında ikinci el araç müjdesi Türkiye içinde geldi. Yapılan açıklamaya göre uygulama 2023 yılından itibaren Türkiye’de de hayata geçecek. Bu sayede vatandaşlar sıfır ayarında ikinci el araçları doğrudan fabrika çıkışlı olarak uygun fiyatlı alabilecek. Aynı zamanda ucuz sıfır araç kampanyasının ikinci el otomobil piyasasında da fiyatları düşüreceği tahmin ediliyor.

2 YIL GARANTİLİ OLARAK SUNULACAK

Otomobil hayali kuran milyonlarca vatandaşın yüzünü güldürecek olan duyuru Renault Group Türkiye CEO’su Hakan Doğu’dan geldi. Doğu açıklamasında “İşlemler Bursa’daki Renault fabrikasında yapılacak. Başlangıçta 6 yaşına kadar araçlar yenilecek sonrasında bunu 10 yaşa kadar uzatacağız. Motor dahil her şey yenilenebilecek. 2 yıl da garanti sunulacak” dedi.

KARTLAR YENİDEN DAĞITILIYOR

Renault Group CEO’su Hakan Doğu, Şu anda projenin değerlendirme aşamasında olduğunu belirterek 2023 yılından itibaren de faaliyetlerin başlayacağını söyledi. Artık son aşamaya gelindiğini belirten Doğu, teknolojik olarak yatırımların kararını verdiklerini ifade etti. Türkiye’de ikinci el otomobil sektöründe kartların bu uygulama ile birlikte yeniden dağıtılacağını belirten Doğu, yeni bir oyun kuracaklarını söyledi. Renault Group CEO’su Hakan Doğu, Muhtemelen diğer üreticilerin de kendilerini taklit edeceğini belirterek “Çünkü otomobile doğru ulaşma yöntemi bu olacak. 10 yıl boyunca aracı sürekli yenileyip garantiler vererek, halkın güvenerek kullanacağı uygun fiyatlı araçlar yapacağız” diye konuştu.

Fabrika çıkışlı ikinci el otomobil hizmeti ile ilgili açıklamasının devamında da yenileme merkezinin Bursa’daki Oyak Renault fabrikası olacağını belirten Doğu, “Başlangıçta 6 yaşına kadar araçlar yenilecek sonrasında bunu 10 yaşa kadar uzatmayı planlıyoruz. Motor da dâhil her şey yenilenebilecek. 2 yıl da garanti sunulacak” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu