GÜNDEM

Hesaplara 1000 TL karşılıksız para yatacak! Bankamatik kartı olan herkes hediye para alabilecek

Bankamatik kartı olanlar dikkat! Hesaplara karşılıksız ve geri ödemesiz 1000 TL nakit para yatacak. ATM’den hemen alabilirsiniz.

Hesaplara 1000 TL karşılıksız para yatacak! Bankamatik kartı olan herkes hediye para alabilecek. Akbank’ın müşterilerine sunduğu hediye para kampanyaları devam ediyor. Mobil bankacılık hizmetlerinde sık sık problem yaşayan Akbank bir kez daha Gönül Alma kampanyası sunuyor. Ekim ayının son fırsatını duyuran banka, müşterilerine 1000 TL hediye para verecek. Özel fırsat sadece Akbank’ın bankamatik ve kredi kartlarını kullanan müşteriler için geçerli olacak. Ekim ayı kampanyasına başvurular Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı kullanıcıları başvuru işlemlerini Buradan da tamamlayabilir. Akbank ekim ayı hediye para kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Akbank mobil bankacılık hizmetlerinde yaşadığı sorunlarla sık sık gündeme gelirken müşterilerinin gönlünü almak için yeni kampanyalar yapmaya da devam ediyor. Ekim ayında müşterilerine özel yeni kampanyalarını duyuran Akbank ayın son fırsatını açıkladı. Ekim ayı sonuna kadar başvuru yapan Akbank müşterileri 1000 TL hediye para kazanma şansına sahip olacak. Akbank bankamatik ve kredi kartı kullanıcıları için geçerli olacak olan kampanya kapsamında hediye 1000 TL ödeme doğrudan ATM’den çekilebilecek. Akbank’ın ekim ayı kampanyasının detayları haberimizde…

BAŞVURULAR MOBİL BANKACILIK VE İNTERNET ŞUBESİNDEN

Akbank’ın müşterilerine özel sunduğu yeni kampanyası kapsamında 31 Ekim tarihine kadar başvuru yapan ve kampanyaya katılanlara 1000 TL hediye para verilecek. Ödemeyi hak edenler 7 gün içerisinde hesaplarından ödemeyi kullanabilecek. Axess başvurusu yapanlar için geçerli olacak olan kampanyaya başvuru işlemleri mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilecek. Ayrıca kampanyadan faydalanmak için son tarih de belli oldu.

31 EKİM’E KADAR BAŞVURU YAPIN

Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada kampanyanın 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacağı bildirildi. Yani bu tarihe kadar Axess kart başvurusu yapanlar kampanyadan yararlanabilecek. Akbank’a yeni kampanyası kapsamında Axess kredi kartı başvurusu yapan asıl müşteriler kampanyaya katılabilecek. Yani ek kart başvuruları kampanyada geçerli olmayacak. Akbank hediye para kampanyasından faydalanmak isteyenler Akbank.com, axess.com.tr, Adresi üzerinden başvurularını yapabilecekler gibi tüm ATM’lerden de başvuru formunu doldurabilir.

Başa dön tuşu