Haber Detayı
05 Nisan 2020 - Pazar 10:17
 
HUKUK MİLLETİN OLMAZSA OLMAZIDIR
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, hak ve hukukun savunucusu olarak milletin her zaman yanında olan değerli avukatların, Avukatlar gününü kutladığını dile getirdi.
SARIÇAM Haberi
HUKUK MİLLETİN OLMAZSA OLMAZIDIR

BAŞKAN ULUDAĞ; ONLAR HAK, HUKUK VE ADALETİN SAVUNUCUSU

 “Adaletin olmadığı bir Ülke savunmasız, adaletsiz, acımasız ve özgürlüğün olmadığı bir durum söz konusu olarak yer alır fakat Ülkenin daha iyi yaşanılabilir bir durumda olması için iyi ki hak, adalet ve özgürlüğümüz var.

 Bugün Avukatlar Günü ve bende bir Avukat olarak şunu dile getirmek isterim; her ne kadar meşakkatli bir görev olsa da hak, hukuk ve adaletin savunucusu olarak, milletimiz için hiç yılmadan aralıksız çalışan meslektaşlarım en adaletli şekilde görevini yapmaktadır. Duygu, düşüncelerinin yanı sıra adalet ve yasaları temsil eden değerli meslektaşlarımıza güvenimiz her zaman tamdır.

Laik, sosyal, demokratik hukuk devleti ilkesine dayalı olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda yürümeye devam ederek, hukuk devleti idealine ulaşacağımıza dair inancımızı hiçbir zaman yitirmeyeceğiz.

Kıymetli meslektaşlarımın 5 Nisan Avukatlar Gününü en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HUKUK, MİLLETİN, OLMAZSA, OLMAZIDIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı