SPOR

Icardi’nin eşi Wanda Nara ile L-Gante yatak sahnesiyle gündemde

Galatasaray’ın yıldız transferlerinden biri olan Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın ünlü rapçi L-Gante’nin klibinde oynaması ortalığı karıştırdı. Wanda Nara ve ünlü rapçi L-Gante arasında kısa süre önce bir ilişki başladığı iddia edilmişti. Nara ve L-Gante’nin klipteki yatak sahneleri olay oldu. Sosyal medyanın gündemine yerleşen sahneler çok konuşuldu.

Galatasaray’da forma giyen yıldız futbolcu Icardi ile ayrılma kararı aldıklarını açıklayan Wanda Nara, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Wanda Nara, ünlü rapçi L-Gante’nin klibinde oynadı. Aralarında yeni bir aşk başladığı iddia edilen ikilinin klipteki yatak sahnesi gündeme bomba gibi düştü. İkilinin çok konuşulan klibiyle ilgili çok sayıda yorum geldi.

KLİPTEKİ YATAK SAHNELERİ ÇOK KONUŞULDU

Yıldız futbolcu Icardi ile ayrılma kararı aldığını açıklayan ve son dönemde yaptığı açıklamalarla sık sık gündem olan Wanda Nara’nın ismi ünlü rapçi L-Gante ile anılmıştı. İkilinin kısa süre önce yeni bir ilişkiye b aşladığı iddia edilmişti. Bu iddiaların yankıları sürerken Wanda Nara ve L-Gante ikilisinden çok konuşulacak bir klip geldi. İkilinin klipteki yatak sahneleri çok ses getirdi. Sosyal medyanın gündemine yerleşen kliple ilgili çok sayıda yorum yapıldı. İki ismin olay olan sahnelerinin yer aldığı ‘El Ultimo Romantico’ isimli şarkının klibi kısa sürede izlenme rekorları kırdı.

‘ANLAYIŞ RİCA EDİYORUM’

Icardi ile yollarını ayırmaya karar verdiğini açıklayan Wanda Nara, ‘Bu anı yaşamak benim için acı verici. Ancak yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim. Bu ayrılık hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyeceğim. Lütfen sadece benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum.’ demişti.

Başa dön tuşu