MEDYA

İrem Derici’nin yeni sevgilisi cinsel tacizle suçlanan o şarkıcı çıktı

Cem Belevi’nin ihaneti ile tartılan ve günlerce gündemde kalan İrem Derici’nin yeni sevgilisi belli oldu. Ünlü şarkıcının “at gibi aşığım” dediği yeni sevgilisi cinsel saldırıdan 12 yıldan başlayan hapis cezasıyla yargılanan o isim çıktı.

Sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmeyen İrem Derici’nin Cem Belevi sonrasında yeni sevgilisinin kim olduğumu merak ediliyordu. Sosyal medya paylaşımları da sık sık aşık olduğunu söyleyen İrem Derici’nin kiminle beraber olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre ünlü şarkıcı hakkında cinsel saldırıda en az 12 yıl hapis istemiyle dava açılan ve korkunç iddialar ile gündeme gelen kurtuluş kuş ile aşk yaşıyor. Sosyal medyada gündeme gelen iddialar sonrası İrem Derici de açıklama yaptı.

Aşk hayatında Aradığı mutluluğu bir türlü yakalayamayan Ünlü şarkıcı İrem Derici son sevgilisi Cem Belevi tarafından da aldatılmıştı. Cem Belevi’nin sosyal medyada bir kadınla mesajlaştığını ifşa ederek ayrılığını duyuran İrem Derici son zamanlarda yeniden aşık olduğunu söylemeye başlamıştı. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından yaptığı “At gibi aşığım” paylaşımı sonrasında kime aşık olduğu da merak konusu olmuştu. Nihayet İrem Derici’nin gönlünü kaptırdığı o isim ortaya çıktı.

CİNSEL SALDIRI SUÇLAMASIYLA YARGILANIYOR

TV100’de yer alan habere göre İrem Derici, hakkında cinsel saldırıda en az 12 yıl hapis istemiyle dava açılan ve görüştüğü genç kadınla zorla birlikte olduğu iddiası bulunan Kurtuluş Kuş ile görüşüyor. İrem Derici ve Kurtuluş Kuş aşkının 2 ay önce başladığı iddia ediliyor. Bu iddiaların gündeme gelmesi sonrasında sosyal medyada İrem Derici’ye tepki yağdı. Birçok kişi bu aşkın reklam aşık olduğunu söylerken bazı takipçileri ise İrem Derici’ye kendini yakma uyarısında bulundu.

YAŞ FARKI GÜNDEME OTURDU

Diğer yandan İrem Derici ve Kurtuluş Kuş arasındaki yaş farkı da sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü şarkıcı İrem Derici şu anda 35 yaşında. Sevgilisi olduğu iddia edilen şarkıcı Kurtuluş Kuş ise 25 yaşında.

Sosyal medyada aşk iddiaları ayyuka çıkarken İrem Derici ise sosyal medya fenomenlerinden birinin kendisini attığım mesaja verdiği tepki ile bir kez daha Gündem oldu. İrem Derici’nin bu tepkisi iddiaları yalanlıyor olarak algılandı.

Başa dön tuşu