SPOR

İrfan Can Kahveci Alioski ile fotoğrafını paylaşarak eşcinsellik göndermesi yaptı

Fenerbahçe’nin Sivasspor’u 1-0 mağlup ettiği maçın ardından sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşıma imza atan İrfan Can Kahveci, sosyal medyayı salladı. Bu paylaşımıyla Real Madrid’in efsane kalecisi Iker Casillas ile Puyol’a gönderme yapan İrfan Can, gündeme bomba gibi düştü. Takım arkadaşı Alioski ile olan fotoğrafını bomba bir notla paylaşan Kahveci’nin eşcinsellik göndermesi olay oldu.

Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci, takım arkadaşı Alioski ile sahada çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak çok konuşulacak bir not ekledi. İrfan Can’ın bu paylaşımı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşerken spor manşetlerinde de geniş bir yer buldu. Kahveci’nin Casillas ve Puyol’a yaptığı eşcinsellik göndermesi sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

ŞAKA AMAÇLI YAPTIKLARI PAYLAŞIM ÇOK KONUŞULMUŞTU

Real Madrid’in efsane kalecisi Iker Casillas’ın sosyal medya hesabından eşcinsel olduğunu açıkladığı bir paylaşımı çok konuşulmuş ve spor manşetlerinde geniş bir yer bulmuştu. Casillas’ın çok ses getiren bu paylaşımının altına bir diğer efsane futbolcu Puyol’dan gelen yorum ise yine sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Puyol yorumunda, ‘Hikayemizi anlatmanın vakti geldi’ ifadelerini kullanmıştı. Gelen yorumlar üzerine ikiliden yaptıkları paylaşımların şaka olduğuna dair bir açıklama gelmişti.

İRFAN CAN’DAN OLAY GÖNDERME

Fenerbahçe-Sivasspor maçının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan İrfan Can Kahveci, Casillas ve Puyol’a olay yaratan bir göndermede bulundu. Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu İrfan Can, takım arkadaşı Alioski ile bir karesini paylaşarak ‘Hikayemizi anlatmanın vakti geldi’ notunu düştü ve altına gülücük emojisi koydu. İrfan Can’ın bu paylaşımını görenler Casillas ve Puyol’a gönderme yaptığına dair yorumlarda bulundu.

Başa dön tuşu