GÜNDEM

İş arayanlar hayatınızın fırsatı geldi! En az 45 bin TL maaş verilecek, başvurular başladı! Almanya, Fransa, Katar, Hollanda ve Rusya personel alımı

İş arayanlar için en az 45 bin TL maaşla personel alımı başladı. Almanya, Fransa, Katar, Hollanda ve Rusya, binlerce işçi alımı yapacak.

Yurtdışında yaşamak ve çalışmak isteyenlerin yüzünü güldürecek haber Az önce duyuruldu. En az 45 bin TL maaşla bu ülkelere personel alımı yapılacak. Personel alımı olacak ülkeler arasında Almanya, Fransa, Katar, Hollanda ve Rusya yer alıyor. Üstelik eğitim ve dil şartı aranmıyor. Hemen başvuru yapıp sizde yurt dışında yaşama ve çalışma imkânına sahip olabilirsiniz. Peki, yurt dışında çalışmak için başvuru şartları neler? Hangi mesleklerde alım yapılıyor?

Yurtdışı işçi alımı ilanları iş arayan Milyonlarca kişi tarafından en çok takip edilen başlıklar arasında yer alıyor. Özellikle Türkiye’de başlayan ekonomik kriz sonrasında birçok kişi bu fırsatı kaçırmadan yurt dışına çıkmak hem çalışmak hem de yaşamak istiyor. Şu anda yurt dışı işçi alımı ile ilgili yeni kadrolar duyuruldu. Aynı zamanda yurtdışı işçi alımı başvuruları da başladı. Peki, 2022 yurtdışı işçi alımı yapan ülkeler hangileri? Başvuru şartları neler? Hangi ülkeler Türkiye’den işçi alımı yapıyor? İşte yurtdışında çalışma şartları ve alım yapan ülkeler…

YURTDIŞINDA PERSONEL ALIM İLANLARI YAYINLANDI

Türkiye’den yurtdışına çıkmak ve iş bulup çalışmak isteyenler için son dakika duyurusu geldi. Yurtdışı personel alımı ilanları Az önce yayınlandı. Üstelik başvuru yapanlar için bazı tüyolar da verildi. Yurt dışı işçi alımı için bazı Medya grupları bulunuyor. Ancak Tabii ki garsonluk, kasiyerlik, satış personelleri gibi bölümlerde de işçi alımı yapılıyor. Peki, hangi ülkeler Türkiye’den işçi alımı yapıyor? Türkiye’den işçi alımı yapacak olan ülkeler şu şekilde; Almanya, Fransa, Katar, Hollanda ve Rusya.

EN AZ 45 BİN TL MAAŞLA PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Türkiye’den en fazla işçi alımı yapan ülkelerin başında Almanya geliyor. Almanya işçi alımı ilanı yayınlandı. Almanya’da çalışmak isteyenlerin iyi bir Almanca seviyesine sahip olmaları gerekiyor. Aynı zamanda Türkiye’den personel alımı yapacak olan Almanya, insan ilişkilerinde sıcak ve iletişimi iyi olanları kabul ediyor. Almanya’ya işçi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyenler için başvuru şartları da tek tek açıklandı. Almanya’nın aradığı şartlar şu şekilde; “Verilen kadrolarda daha önce deneyiminin olması gerekmektedir. Yurt dışında çalışma iznin bulunması gerekmektedir. Temel seviye de olsa yabancı dil bilinmesi gerekmektedir.”

Almanya tarafından yayınlanan personel alımı ilanına başvuru yapan ve kabul edilenler Euro bazında maaş alacak. Her çalışana asgari ücret vermeye hazırlanan Almanya’nın ödediği Asgari ücretin TL karşılığı 45 bin lira yapıyor. Bu sebeple Almanya’da işçi alımı ilanlarına Türkiye’den ilgi son derece yoğun. Kariyer siteleri üzerinden Almanya’daki işçi ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu