GÜNDEM

İş Bankası 30 Kasım’a kadar başvuru yapanlara hediye para dağıtıyor

İş Bankası’ndan müşterilerine Müjde geldi. 30 Kasım’a kadar başvuru yapanlara hediye para dağıtılacak.

Türkiye’nin en sevilen ve tercih edilen bankalarından olan İş Bankası, müşterilerine Müjdeli haberi verdi. 30 Kasım tarihine kadar başvuru yapan İş Bankası müşterileri hediye para kazanma şansına sahip olacak. Peki, İş Bankası’nda kampanya ayrıntıları neler? Kimler başvuru yapabilir?

İş Bankası 30 Kasım’a kadar başvuru yapanlara hediye para dağıtıyor. Türkiye’de en çok müşterisi bulunan ve en köklü bankalarından biri olan İş Bankası, müşterilerine hediye para kampanyası yapmaya ve kazandırmaya devam ediyor. İş Bankası’nın resmi internet sitesinden bu sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre başvuru yapan müşterilere hediye para imkanı sağlanacak. kampanyada 50 TL ve 200 TL maxi puan kazanmak mümkün. Ancak kampanya katılım süreci 30 Kasım 2022 tarihinde sona eriyor. O sebeple bu tarihe kadar başvuru yapmak ve kampanyadan yararlanmak gerekiyor. Peki, İş Bankası’nın maxi puan kampanyası ayrıntıları neler?

İŞ BANKASI RESMEN DUYURDU

İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden kampanya ile ilgili detaylı bilgiler verildi. Yapılan açıklamada 14 Ekim tarihinde başlayan kampanyanın 30 Kasım 2022 tarihine kadar devam edeceği belirtildi. Mobilet’ten 200 TL ve üstü etkinlik bileti alan İş Bankası müşterileri kampanyadan 50 TL maxipuan kazanma şansına sahip olacak. kampanyaya katılım var alışverişten önce ya da sonrasında yapılabilecek.

KAMPANYAYA NASIL KATILIRSINIZ?

İş Bankası’nın kampanyasından faydalanmak isteyenler İşCep uygulaması üzerinden ya da Maximum mobil uygulaması üzerinden kampanyalar bölümüne tıklayarak bu Kampanyayı seçip katıl butonuna tıklayabilir. Bankamatik kartları, bireysel kredi kartları, Maximum, Maximiles ve Privia markalı Tüm kağıtlar kampanya kapsamına alındı. Ancak şirket kredi kartı, aidatsız kartlar, vadematik kart ve ek kartlar kampanyaya dahil edilmedi.

KAZANILAN ÖDÜL NASIL KULLANILIR?

İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada kampanya kapsamında kazanılan maxipuanlar 17 Aralık 2022 tarihinde son alışveriş yapılan kredi kartına ya da bankamatik kartına yükleneceği belirtildi. Ancak puanların 31 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar İş Bankası tarafından geri alınacak. Ayrıca puanları Sadece İş Bankası ile anlaşmalı olan işyerlerinde kullanılabilecek. Bankadan yapılan resmi açıklamada kampanya koşullarında değişiklik veya iptal hakkının İş Bankası’nda olduğu belirtildi.

Başa dön tuşu