GÜNDEM

İş Bankası bankamatik kartı kullananlara 8000 TL’ye ek 500 TL hediye para veriyor! Müşteri olmak yetiyor, ek koşul yok

İş Bankası müşterilerine güzel haber. İş Bankası’nın bankamatik kartını kullanan herkese 8000 TL’ye ek 500 TL hediye para veriliyor. Ek koşul bulunmuyor, sadece müşteri olmak yetiyor.

Türkiye’nin en eski özel bankalarından biri olan İş Bankası, Milyonlarca müşterisinin yüzünü güldürecek haberi bu sabah resmi internet sitesi üzerinden yayınladı. İş Bankası’nın yeni kampanyasında müşteri olan herkese 500 TL hediye para veriliyor.  Başarılar bile İş Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden ya da resmi internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Sadece müşteri olmak istiyorum Herhangi bir ek koşul istenmiyor. Kampanya kapsamında aynı zamanda emeklilere özel farklı fırsatlarda bulunuyor. İş Bankası hediye para kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında…

Emekliler için İş Bankası’nın kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Maaş müşterisi olan emeklilere 8000 TL Maaş promosyonu de yani İş Bankası aynı zamanda bankamatik kartı kullanmaya başlamaları halinde de 500 TL ek para ödemesi yapacağını bildirdi. Kampanyaya katılan emekliler maaşını taşıdıktan sonra başka bir koşulu yerine getirmek zorunda değil. 3 yıl boyunca İş Bankası bankamatik kartı kullanan emeklilere Hem hediye para imkanları sunulacak hem de avantajlı kredi ve kredi kartı fırsatları. İş Bankası’nın emekliye özel başlattığı kampanyanın detayları resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Alınan yeni karara göre İş Bankası müşterilerine sağlanacak olan ek ödeme fırsatlarının detaylarını sizler için Araştırdık.

8000 TL MAAŞ PROMOSYONU VERİLECEK

İş Bankası, SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı fark etmeden maaşını taşıyan tüm müşterilerine 8000 TL karşılıksız ve geri ödemesiz Maaş promosyonu verilecek. Emekli maaş promosyonu almak için maaşınız taşımak ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermek yetecek. Herhangi bir ek koşul bulunmuyor ve fatura ödeme talimatı vermenize gerek yok. Sadece Kimliğimizi alın ve İş Bankası şubelerine giderek maaş müşterisi olmak istediğinizi belirtin yeterli. halihazırda emekliler ile birlikte Yeni emekli olanlar İş Bankası’nın bu promosyon fırsatından faydalanabiliyor.

500 TL KARŞILIKSIZ EK ÖDEME VAR

Aynı zamanda İş Bankası müşterisi olduktan sonra İş Bankası’nın kartını kullanmaya başlayanlar için de 500 TL hediye para imkanı var. Resmi internet sitesi üzerinden konu ile ilgili bir duyuru yayınlayan İş Bankası, emekli vatandaşların bankamatik kartı ve kredi kartı kullanımlarında belli bir harcamanın üstüne çıkmaları durumunda 500 TL hediye edileceğini bildirdi.

BÜTÜN EMEKLİLER FAYDALANABİLİYOR

İş Bankası’nın nakit ödeme kampanyasından bütün emekliler faydalanabiliyor. Yani SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisi olmak fark etmiyor. Aynı zamanda dul ve yetim aylığı alanların da kampanyadan faydalanmak Hakkı bulunuyor. Yeni emekliler nakit ödüllerini almak için biraz beklemek zorunda. Çünkü hali hazırda emekliler ATM’den ödemelerini 3 gün içinde tahsil edebilirken Yeni emeklilerin ilk maaşlarını İş Bankası’ndan almaları bekleniyor.

Başa dön tuşu