GÜNDEM

İş Bankası’ndan emekliye son tarih uyarısı! 7500 TL Ek ödeme için iki gün içinde başvuru yapmak şart

İş Bankası’ndan milyonlarca emekliye kritik uyarı geldi. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi emekliler için son iki gün. 7500 TL Ek ödeme almak istiyorsanız mutlaka başvuru yapın.

Türkiye’de özel bankalar Arasında en çok tercih edilenlerden alan Türkiye İş Bankası emekli maaş promosyonu ile ilgili önemli duyuru yayınladı. emeklilere uyarıda bulunan İş Bankası, promosyon başvuruları için son tarihi bildirdi. İş Bankası’ndan Maaş promosyonu almak isteyen emeklilerin başvuru için sadece 2 günü var. En geç pazartesi günü başvuru yapmak gerekiyor.

Türkiye İş Bankası’nın 1 Eylül 2022 tarihinde başlattığı emekli maaş promosyonu kampanyasında sona gelindi. Pazartesi günü itibarıyla bankanın promosyonu süreci sona erecek. emekli maaşını taşıyarak 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekliler İş Bankası’nın promosyon fırsatından faydalanabilecek. Ancak emeklilerin 2 günlük başvuru sürecini mutlaka değerlendirmesi gerekiyor. İş Bankası 7.500 TL Ek ödeme fırsatından faydalanmak için yapmanız gerekenler haberimizde…

31 EKİM’DE BAŞVURU TARİHİ SONA ERİYOR

Türkiye İş Bankası emekli maaş promosyon ödemeleri ile ilgili 1 Eylül tarihinde önemli bir karar almıştı. Ağustos ayında 5000 TL olarak ödenen maaş promosyonu eylül ayı itibariyle 7.500 liraya yükselmişti. 1 Eylül tarihinde başlayan Maaş promosyonu başvuruları hala devam ediyor. Ancak bankanın resmi internet sitesinden bugün yapılan açıklamada son başvuru tarihinin 31 Ekim 2022 olduğu duyuruldu. yani Bu tarihe kadar başvuru yapan emekliler promosyon fırsatından yararlanabilecek.

BAŞVURULAR İNTERNETTEN DE YAPILIYOR

İş Bankası tarafından emekliye sunulan Maaş promosyonu fırsatlarında başvuru işlemleri banka şubelerinden, mobile internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor. Aynı zamanda İş Bankası’nı telefonla arayarak da maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmek mümkün.

Başvuru yapan ve başvurusu onaylanan emekliler 7500 liralık emekli maaş promosyonu alabiliyor. Ayrıca bunun yanında emeklilere sunulan kredi kartı avantajları da bulunuyor. Emekli bir yakınını bankaya davet eden emekliler için 500 TL de ekstra ödeme var. İş Bankası’nda düşük faizli kredi fırsatları da milyonlarca emekliyi bekliyor.

Başa dön tuşu