GÜNDEM

İŞKUR duyurdu! Yeni yıla işsiz girmek istemeyenler hemen başvuru yapsın! 18-55 yaş aralığında bekçi alımı yapılacak!

İŞKUR’dan iş arayan milyonlarca kişiye müjde! Yeni yıl gelmeden bekçi alımı yapılacak. Yeni yıla işsiz girmek istemeyenler Hemen baksın, 18-55 yaş aralığındaki herkes başvuru yapabilecek.

İŞKUR duyurdu! Yeni yıla işsiz girmek istemeyenler hemen başvuru yapsın! 18-55 yaş aralığında bekçi alımı yapılacak! İŞKUR’dan iş arayan milyonlarca kişiye güzel haber verildi. Yeni yıl gelmeden önce iş sahibi olmak isteyenler mutlaka bu ilanlara baktın Çünkü çok sayıda Mahalle bekçisi alımı yapılacak. Yeni yıl öncesi yapılacak olan alımlara 18-55 yaş aralığındaki herkes başvuru yapabilecek. İŞKUR Bekçi alımı şartları ve detaylar haberimizde…

İŞKUR iş ilanları peş peşe yayınlanmaya devam ediyor. Kasım ayı iş ilanları da bu sabah itibarıyla belli oldu. Üstelik bekçi olmak isteyenlere de İŞKUR’dan Müjdeli Haber geldi. Yeni yıl gelmeden önce özel sektöre çok sayıda bekçi alımı yapılacak. 18-55 yaş aralığında olan herkes bekçi alımı ilanlarını başvuru yapabilecek. İŞKUR bekçi iş alımları başvuru şartları da tek tek açıklandı. Peki, kimler başvuru yapabilecek? İŞKUR bekçi alımı başvuru şartları neler?

İŞKUR BEKÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR tarafından bekçi alım şartları açıklandı. Çok sayıda ilanın paylaşıldığı İŞKUR üzerinden yapılacak olan alımlara 55 yaşına kadar olan herkes başvuru yapabilecek. 2022 bekçi alımı başvuru şartları şu şekilde;

-TC vatandaşı olmak

-Eğitim düzeyi en az ilköğretim olması gerekir

-18 yaşını tamamlamış olmak

-Fiziki durumlarda engel olabilecek bir durumun olmaması

-Silah taşımasına engel durumun bulunmaması

-Başvuruda bulunulacak ilde ikametgah ediyor olmak

KASIM AYI BEKÇİ ALIMI TARİHLERİ

İŞKUR tarafından yapılan duyuruya göre çarşı ve mahalle bekçi alımı ile birlikte İnşaat bekçi alımı da gerçekleştirilecek nokta vatandaşlar her yıl bekçi alımı ilanlarına yoğun ilgi gösteriyor Bu yıl da başvuruların yoğun olacağı tahmin ediliyor. Kasım ayı sonuna kadar başvuru işlemleri devam edecek. Başvuru yapmak isteyen adayların, https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2164 adresinden şartları kontrol etmeleri ve başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Bekçi alımı başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra yapılacak olan yazılı sınav ve mülakatlar doğrultusunda gerçekleşecek.

Başa dön tuşu