GÜNDEM

İŞKUR’dan Güvenlik alımı ilanı! İstgüven tarafından 94 özel güvenlik görevlisi alınacak, hemen başvur bu fırsatı kaçırma!

İstanbul İstgüven tarafından güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Başvuru yapabilmek için hangi şartlar aranıyor? Bu şansı kaçırmayın, başvurular başladı.

İŞKUR’dan Güvenlik alımı ilanı! İstgüven tarafından 94 özel güvenlik görevlisi alınacak, hemen başvur bu fırsatı kaçırma! İŞKUR personel alımı ilanları devam ediyor. İş arayanlar için bugün yeni bir duyuru daha geldi. Başvuru yapanlar yılbaşından önce iş sahibi olacak. İŞKUR güvencesi ile güvenlik alımı yapılacak. Başvuru şartları da belli oldu. Ancak elinizi çabuk tutun, çünkü başvuru için son gün çok yakın. İŞKUR güvenlik alımı ilanı başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

İstgüven tarafından 94 güvenlik grevlisi personeli alımı yapılacak. Alımlar İŞKUR üzerinden sağlanacak. Güvenlik görevlisi olarak işe başlamak isteyenlerin gerekli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Vatandaşlardan özellikle ilgi alanına giren ilan için gereken şartlar şu şekilde sıralanmıştır.

BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

İŞKUR güvenlik alımı başvuru şartları açıklandı. Aranan genel şartlar şu şekilde sıralandı:

-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

Özel güvenlik kartına sahip olmak,

18 yaşını doldurmuş olmak,

En az 1 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Başvuru için gereken belgeler

Başvuru yapabilmek için adaylardan yalnızca özgeçmiş (CV) istenmektedir.

BAŞVURU İÇİN ACELE EDİN

İŞKUR personel alımı başvuruları başladı. Güvenlik alımı için başvuru yapmak isteyenler elini çabuk tutsun, son başvuru tarihi 15 Kasım olarak belirlendi. Bu tarihe kadar başvurularınızı İŞKUR üzerinden yapmanız gerekiyor. Başvurusu tamamlananlar mülakat için davet ediliyor.

Başa dön tuşu