GÜNDEM

İslam Memiş tüm söylediklerini yuttu! Altın fiyatlarında tahminler değişti, büyük deprem yakın! İşte tarihi düşüşün tam günü!

Altın kahini bu defa yanıldı! Gram altında tüm ezberler bozuldu, tahminler tamamen değişti! İslam Memiş, gram altında sözlerini geri aldı. Fena çakılacak.

Altın fiyatlarıyla ilgili isabetli tahminleri ile tanınan İslam Memiş, bu defa söylediklerini yuttu. Gram altın fiyatlarının bin liranın altına düşmesi ile beraber Yeni bir video daha yayınlayan İslam Memiş, büyük çöküş için tarih ve saat verdi. Peki gram altın fiyatlarındaki bu sert düşüş beraberinde neleri getirecek? Altın fiyatları daha da düşecek mi? gram altın alınmalı mı yoksa satılmalı mı?

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş bugüne kadar yaptığı isabetli tahminler sebebiyle her zaman altın fiyatları konusunda en çok takip edilen isimlerin başında geliyordu. Ancak ünlü altın uzmanı bu defa bilemedi. Gram altın bin liranın altına düşmez diyerek yatırımcılara Geçtiğimiz günlerde uyarı yapan İslam Memiş yeni bir video daha yayınladı. Eylül ayında gram altının artık tavan yapacağını ve kimsenin alamayacağını Geçtiğimiz günlerde söyleyen İslam Memiş bu defa sözlerini geri aldı. Gram altın fiyatları bugün 973 liraya kadar geriledi. Ancak bu sadece ekranlarda yazan Çünkü gram altın piyasada 998 lira seviyesinden alıcı buluyor. Peki, bundan sonra ne olacak? Gram altın düşecek mi yoksa yükselecek mi?

İSLAM MEMİŞ GRAM ALTINDA BÜYÜK ÇÖKÜŞ İÇİN TARİH VERDİ

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş sosyal medya hesabından Yeni bir video yayınlayarak gram altının gidişatına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Hafta başında gram altın fiyatlarının yukarı yönlü seyir halinde olduğunu hatırlatan İslam Memiş, ABD enflasyon açıklandıktan sonra rüzgarın tersine döndüğünü söyledi. 4 günde her şeyin altüst olduğunu belirten İslam Memiş, ABD’de 8.1 enflasyon beklenirken beklentilerin üstünde rakamların açıklanması ile birlikte işlerim karıştığını dile getirdi. Başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede enflasyon rakamlarının yüksek seyretmesi nedeniyle piyasalarda endişelerin arttığını belirten İslam Memiş, gram altının büyük çöküşünün yakın olduğunu ifade etti.

21 EYLÜL ÇOK KRİTİK

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş gram altın fiyatları ile ilgili kritik olan tarihi de açıkladı. ABD Merkez Bankası FED’in 21 Eylül tarihinde faiz kararını açıklayacağını belirten İslam Memiş, şu anda piyasaların yüz olarak fiyatlarını dile getirdi. küresel piyasalarda resesyon fiyatlandırmanın da olduğunu belirten İslam Memiş, her ne kadar ekranda 970 lira civarında görünse de piyasalarda gram altının 992 996 lira seviyesinde işlem gördüğünü söyledi.

DOLAR KURU ALTINI KURTARIYOR

İslam Memiş, gram altında Bundan sonra ne olacak sorusuna da cevap verdi. Şu anda ons Altın fiyatlarının 1660 dolara kadar gerilediğini belirten İslam Memiş, bugün ise 1654 dolara kadar sert bir çekilme gördüklerini ifade etti. Şu anda Avrupa’da yaşanan enerji krizinin resesyonu tetiklediğini belirten İslam Memiş Durumun iyi olmadığını belirterek ABD Merkez Bankası’nın da enflasyonla mücadele edemediği için faiz arttırdığını söyledi. Ancak bu gidişin bir de dönüşü olacağını belirten İslam Memiş gram altın fiyatlarının yılsonunda patlayacağını dile getirdi.

Başa dön tuşu