GÜNDEM

İslam Memiş’ten bomba altın yorumu! Çok yakın bir tarih verdi, bugüne kadar görülmemiş bir yükseliş yaşayacak!

Altını olanlar güzel haberi duyunca çok mutlu olacak. Çok yakın bir tarih veren İslam Memiş konu ile alakalı bakın neler söyledi…

İslam Memiş, bu kez altın için sevindirici bir açıklama yaptı. Altının bugüne kadar görülmemiş bir seviyeye kadar ulaşılacağını dile getiren İslam Memiş yalnızca birkaç haftalık bir zamanın olduğuna işaret etti! Konu ile ilgili yaptığı yorumlar altını olanları mutlu ederken altın alacakları da bir hayli tedirgin etti.

Yatırımını altına yapanlar karlı çıkıyor

Ekonomist İslam Gezer gram altın için can alıcı açıklamalarda bulundu. Şu anda altında yaşanan düşüşü fırsat bilerek altına yatırım yapanların birkaç haftaya kadar şansının dönerek kazancını oldukça artıracağını ifade eden Memiş, özellikle tarihin görülmemiş en yüksek seviyelerine ulaşacağına vurgu yaptı. Yaptığı açıklamalarda, “Gram altın/TL için bin 38 lira kritik seviye, buradan sonra bin 60 seviyesini baz alarak daha sonrasında kendisini sürekli yenileyen oldukça yüksek seviyelere hazır olun” sözlerine yer verdi.

Tarihi zirve

Sözlerinin devamında altının kısa bir süre sonra tüm dünyanın gündemi olacağını ve altının yaşadığı tarihi zirve ile sürekli konuşulacağının da vurgusunu yaptı. Sözlerini “Elinde altın olanlar bozdurmasın, yapmak isteyenler de ellerini çabuk tutup şu düşük seviyeleri oldukça iyi değerlendirsin.” ifadeleri ile tamamladı.

Başa dön tuşu