SEYHAN

İstiklal Caddesinde hayatını kaybeden minik Ecrin ve Babası Adana’ya getirildi

İstiklal Caddesi’nde Dün gerçekleşen terör saldırısında hayatını kaybeden minik Ecrin ve babasının cenazeleri Adana’ya getirildi. Adana Havalimanı’nda düzenlenen törene Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ve AK Parti Genel Başkanı Jülide Sarıeroğlu da katıldı.

İstanbul’da düğün İstiklal Caddesi’nde 6 kişinin hayatını kaybettiği ve 81 kişinin yaralandığı bombalı saldırıda hayatını kaybedenler arasında Adanalı Yusuf Meydan ve kızı Ecrin de vardı. Baba kızın cenazeleri toprağa verilmek üzere uçakla memleketleri Adana’ya getirildi. Adana Havalimanı’nda Yusuf Meydan ve kızı Ecrin Meydan için tören düzenlendi.

Terör kurbanları için Adana Havalimanı’nda düzenlenen törene Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu da katıldı. Yusuf Meydan ve Ecrin Meydan’ın yakınları tören sırasında gözyaşlarına boğuldu. Havalimanında yapılan törenin ardından baba kızın cenazeleri helallik alınmak üzere Merkez Seyhan ilçesi Meydan Mahallesinde bulunan evlerine götürüldü. burada yapılacak olan cenaze töreninin ardından Yusuf Meydan ve kızı Ecrin Kabasakal Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacak.

Başa dön tuşu