GENEL

İstisnasız tüm emeklilere 6750 TL karşılıksız ödeme verilecek! Son başvuru tarihi belli oldu

Emekliye son dakika karşılıksız ödeme duyurusu geldi. İstisnasız tüm emekliler yararlanacak. Hesaplara anında 6.750 TL ödeme yatacak.

İstisnasız tüm emeklilere 6750 TL karşılıksız ödeme verilecek! Son başvuru tarihi belli oldu. Bu haberi tüm emekliler ilgilendiriyor. Emekli maaş alan herkese istisnasız 6750 TL ödeme yapılacak. Ayrım yok, SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi ile dul ve yetim aylığı alanlar hemen başvurabilir. Ancak emekliye karşılıksız geri ödeme için şartlar var. Üç yıllık söz vermeniz gerekiyor. Ayrıca 3500 TL ve üstü emekli maaş alanlar kampanyadan faydalanmıyor. Son başvuru tarihi belli oldu, ay sonuna kadar mutlaka başvuru yapın.

Milyonlarca emekli için güzel haberler bankalar tarafından verilmeye devam ediyor. Emekli maaş alanlara yeni duyuru geldi. Kasım ayında emekli promosyon rakamları güncellenirken bankaların ödeyeceğini rakam da ortaya çıktı. Ancak emekli promosyon ödemelerinin şartları da bulunuyor. En önemli şart üç yıl kalma sözü vermek. Maaşını bankaya taşıyan ve üç yıl boyunca kalacağını da taahhüt eden emekliler ödemeden istisnasız bir şekilde faydalanabiliyor. SSK BAĞ-KUR ya da memur emeklisi ayrımı yapılmıyor. Aynı zamanda emeklinin hak sahibi olanlar yani dul ve yetim aylığı alanlar da ödeme alabiliyor.

KOŞUL YOK ŞART YOK ÖDEME DİREK YATIYOR

Bankalarda promosyon fırsatları kasım ayı ile birlikte güncellendi. Artık emeklilere promosyon ödemeleri SGK kanın yaptığı anlaşma sonrasında artış gösterdi. Türkiye İş Bankası da yeni kampanyası ile ilgili duyuru yayınladı. 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapan emekliler 6750 TL nakit promosyon fırsatından anında faydalanıyor. Yeni emeklilerde alıyor hali hazırda emekli olanlar da. Ancak tabii ki İş Bankasının en önemli şartı promosyon sözleşmesi imzalamak.3 yıllık taahhüt vermeniz durumunda doğrudan ATM’den maaş promosyonunuzu alabilirsiniz.

BAŞVURUSU İÇİN SON TARİH BELLİ OLDU

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan açıklamada emekli promosyon başvuruları için son tarihte belli oldu. 2020 2023 dönemi için promosyon tutarını yükselten Türkiye İş Bankası 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuruları kabul ediyor. Promosyon tutarı aralığı da açıklandı. Buna göre 3500 TL’ye kadar maaş alanlar 4500 TL, 3500 TL ile 7500 TL arasında maaş alanlar 5250 TL, 7500 TL ile 10.000 TL arasında maaş alanlar 6750 TL ve 10.000 TL ve üstü maaş alanlar 7500 TL maaş promosyonu alabiliyor.

Türkiye İş Bankası emeklilerin başvuru işlemlerini de kolaylaştırmak amacıyla artık başvuruları şubelerin yanı sıra online ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden de gerçekleştirmenizi izin veriyor. Ayrıca SGK aracılığıyla ya da e-Devlet üzerinden de promosyon başvurusu yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu