SİYASET

İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu’ndan TOGG açıklaması

Gemlik’teki TOGG Fabrikası’nın açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşti. Açılış törenine muhalefet partileri de davet edilmişti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin salonda yer aldığı açılışa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılmadı. İYİ Parti’den ise Koray Aydın ve Yavuz Ağıralioğlu’nun törene katıldığı görüldü.

Dün gerçekleştirilen TOGG Fabrikası açılış törenine İYİ Parti’yi temsilen Koray Aydın ve Yavuz Ağıralioğlu katıldı. Açılışa davetli olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, daha önceden planlanmış ve iptal edemeyeceği başka bir programı olduğunu bu sebeple açılışa katılamayacağını ancak bu tür davetlere partiyi temsilen isimler gönderdiklerini söylemişti. Açılışa katılan İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu’ndan TOGG ile ilgili önemli değerlendirmeler geldi.

İYİ PARTİ’DEN KORAY AYDIN VE YAVUZ AĞIRALİOĞLU TÖRENDE YER ALDI

Gemlik’teki TOGG Fabrikası’nın açılış törenine İYİ Parti’yi temsilen Koray Aydın ve Yavuz Ağıralioğlu katıldı. Açılış törenine katılan Ağıralioğlu, gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu. Küçük adımların büyük adımlara dönüşmesini istediklerini ve doğru yapılan her şeyin arkasında durduklarını söyleyen Ağıralioğlu, ‘Biz nasıl protokolde kullandığımız başka ülkelerin araçları var. Biz isteriz ki küçük adımlar büyük adımlara dönüşsün. Bizim ürettiğimiz markalar dünyanın en tercih edilen markaları olsun. Dünyanın devlet başkanları, siyasetçileri, yöneticileri bizim ürettiğimiz arabalara binsinler.’ dedi.

‘MEMLEKETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN’

Yeni nesil teknolojilerin üretimlerinde bazen şu kadarı milli, bu kadarı milli şeklinde münakaşalar yapıldığını söyleyen Ağıralioğlu, ‘Tabi ki bu da çok önemlidir. Ancak esas önemli olan bu pazarda biz var olacağız demektir. Çünkü dünyadaki üretim bandında ana omurga sizin oluyor. Bu bir adımdır. İsteriz ki Türklerin ürettiği ve pazarda pay almak için gayret ettiği bu süreç bizleri dünyada en iddialı duruma getirsin. Türklerin yapabildiği ve üretebildiğini biz tercih ediyoruz dedirtebilmek önemlidir. Bu önemli adımın devamını getirmek lazımdır. Memleketimize, milletimize hayırlı uğurlu olsun.’ ifadelerini kullandı.

‘DOĞRU YAPILAN HER İŞE TEŞEKKÜR ETMELİYİZ’

İYİ Parti olarak memleketin hayrına olacak her işte, millete fayda sağlayacak her işte, dua etmesini ve emek verenlere teşekkür etmesini bileceklerini dile getiren Yavuz Ağıralioğlu, ‘Bu işlerde doğru yapılan her işe teşekkür edip can suyu vermeliyiz ki serpilsin ve büyüsün. Her gayreti teşekkür ve dua ile taçlandırmalıyız ki memleket doğru adımlarla kuvvet bulsun. Toplumsal ve milli beraberlik sağlansın. Doğru yapılan her şeyin arkasında dururuz. Eksik olanların eksiklerini tamamlamaya çalışırız. Yanlış olanlara da bu yanlış deriz. Vazifemiz budur bizim.’ dedi.

Başa dön tuşu