GENEL

Joe Biden konuşma yaparken kayboldu! Kürsüde yaptıkları şaşkınlık yarattı

ABD Başkanı Joe Biden, değişik hareketleriyle zaman zaman gündem oluyor ve herkesi şaşırtıyor. Biden’ın gafları dünya gündeminde en çok konuşulanlar arasında yer alırken bu kez kendisi kürsüde konuşma yaptıktan sonra bir süre arkasını dönüp boşlukla konuştu ve ardından kendi etrafında dönerek kürsüde duraksadı. Kürsüden inerken de yolu şaşırır gibi olduğu görülen Biden için ‘Sahnede kayboldu’ yorumları yapıldı.

ABD Başkanı Joe Biden, gafları ve sergilediği hareketlerle bir kez daha gündem oldu. Daha önce kürsüden nasıl ineceğini şaşıran, karşısında olmayan biri ile tokalaşan Biden, katıldığı bir köprü açılışında bu kez konuşması bittikten sonra arkasındaki boşluğa dönerek konuşmaya başladı. O anlar büyük şaşkınlık yaratırken Biden’ın kendi etrafında bir tur dönerek sahneden inerken yolu şaşırır gibi olması da çok konuşuldu.

ARKASINI DÖNÜP BOŞLUKLA KONUŞTU

79 yaşında olan ABD Başkanı Joe Biden, 9 ay önce yıkılan Pensilvanya Fern Hollow Köprüsü’nün tamiratı bittikten sonra köprü açılışına katıldı ve açılışta konuşma yaptı. Konuşması bittikten sonra arkasını dönen ve boşlukla konuşmaya başlayan Biden, bir süre bu şekilde boşlukla sohbet etti. Bu anlar şaşkınlık yaratırken Biden’ın bu hareketine kimse anlam veremedi.

KENDİ ETRAFINDA DÖNDÜ

Arkadaki boşlukla konuşmasının ardından bu kez kendi etrafında bir tur döndüğü görülen Biden, kürsüden inerken de yolu şaşırır gibi oldu ama doğru yolu kısa sürede buldu. Biden’ın ilginç hareketleri sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Konuşmasının ardından kürsüde yaptığı hareketler çok konuşulan ABD Başkanı için ‘Sahnede kayboldu’, ‘Yolu şaşırdı’ gibi yorumlar yapıldı.

GAFLARI GÜNDEM OLMUŞTU

ABD Başkanı Joe Biden, gafları ve hareketleri ile çok defa gündem oldu. Daha önce karşısında olmayan biri ile tokalaşması, birçok kez kürsüden nasıl ineceğini şaşırması, katıldığı bir konferansta geçtiğimiz aylarda trafik kazasında hayatını kaybeden Indiana Kongre Üyesi Jackie Walorski’yi araması ve son olarak kürsüdeki konuşmasından sonra arkasındaki boşluğa dönerek konuşmaya başlaması bunlardan bazıları.

Başa dön tuşu