GÜNDEM

Kabine toplanıyor: Masada 3 önemli madde var

Milyonların merakla beklediği Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yarın toplanacak. Önemli başlıkların masaya yatırıldığı Kabine toplantısı için gözler yarına çevrildi. Beştepe’de gerçekleştirilecek olan Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kameralar karşısına geçerek kamuoyunu bilgilendirecek açıklamalar yapması bekleniyor.

Bu hafta Kabine toplantısının gündeminde 3 ana başlık var. Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın alınan yeni kararları kamuoyuyla paylaşması beklenirken görüşülecek konular ve alınacak kararlar merak ediliyor. Kabine’nin gündemine yer alacak başlıklardan öne çıkanı başörtüsü teklifi olacak.

KABİNE YARIN TOPLANIYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Beştepe’de gerçekleştirilen Kabine toplantısı için gözler yarına çevrildi. 24 Ekim 2022 Pazartesi ünü toplanacak olan Kabine’nin gündeminde 3 ana başlık olacak. Başörtüsü teklifinin de yarın yapılacak toplantıda ele alınması bekleniyor.

MASADA 3 ÖNEMLİ BAŞLIK VAR

Yarın gerçekleştirilecek Kabine toplantısında masada 3 önemli başlık olacak. Enflasyonla mücadelede atılacak adımlar, başörtüsüne anayasal güvence sağlayacak anayasa değişiklik teklifi ve terörlr mücadele toplantıda ele alınacak. Öte yandan Yunanistan ile Ege’de yaşanan gerilimin de Kabine toplantısının önemli başlıkları arasında yer alması bekleniyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLAMA YAPACAK

Yarın yapılacak olan Kabine toplantısında ele alınacak önemli başlıklar ve olası yeni kararlarla ilgili toplantı bittikten hemen sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kameralar karşısına geçerek kamuoyunu bilgilendirmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu