GÜNDEM

Kahramanmaraş Pazarcık’ta korkutan deprem! AFAD son dakika depremler

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde saat 14.30 sularında büyüklüğü 4,5 olarak ölçülen bir deprem meydana geldi. Depremin Adıyaman başta olmak üzere çevre illerden de hissedildiği öğrenildi. Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen depremin ardından AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nden peş peşe açıklamalar geldi.

20 Ekim 2022 Perşembe günü saat 14.30 sularında Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçersinde şiddeti 4,5 olan bir deprem meydana geldi. AFAD, depremin büyüklüğünü 4,5 olarak açıklarken, Kandilli Rasathanesi ise depremin şiddetini 4,3 olarak aktardı. Depremin yerin 8.31 km derinliğinde meydana geldiği bilgisine de yer verildi.

AFAD AÇIKLAMA YAPTI

Kahramanmaraş Pazarcık ilçesinde 14.30 sıralarında meydana gelen depremle ilgili açıklama yapan AFAD, depremin şiddetini 4,5 olarak aktardı. Depremin yerin 8.31 km derinliğinde meydana geldiği bilgisine de yer verildi.

KANDİLLİ RASATHANESİ DEPREMİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ 4.3 OLARAK AÇIKLADI

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremle ilgili bir açıklama da Kandilli Rasathanesi’nden geldi. Kandilli ise depremin büyüklüğünü 4.3 olarak aktardı. Depremin derinliği de 5.6 km olarak kaydedildi.

ÇEVRE İLLERDEN DE HİSSEDİLDİ

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen depremin Adıyaman başta olmak üzere çevre illerden de hissedildiği ve vatandaşların büyük panik yaşadığı öğrenildi.

Başa dön tuşu