YAŞAM

Kanlı Ay tutulmasından en çok etkilenecek burçlar belli oldu

2022 yılının son ay tutulması olan kanlı ay tutulması 8 Kasım 2022 günü yani bugün gerçekleşti. Peki, kanlı ay tutulması en çok hangi burçları etkileyecek? Kanlı Ay tutulmasından en çok etkilenecek 4 burç belli oldu.

8 Kasım 2022 Yani bugün gerçekleşen kanlı ay tutulmasının burçlara olan etkileri merak ediliyor. Özellikle gökyüzünde gerçekleşen bazı olayların burçlar üzerinde Olumlu ya da olumsuz etkileri olabiliyor. Ay tutulmasının da borçları yakından ilgilendirdiği biliniyor. Peki, kanlı ay tutulması en çok hangi burçları etkileyecek? Kanlı Ay tutulmasından etkilenecek 4 burç belli oldu.

Kanlı ay tutulması bugün gerçekleşti

2022 yılının son ay tutulması olarak bilinen kanlı ay tutulması 8 Kasım günü gerçekleşti. Türkiye’de Öğle saatlerinde olduğu için ay tutulması gözlemlenemez. Ay tutulmasının kuzey doğu Avrupa, Kuzey Amerika, Avustralya, Asya, Güney Amerika’nın bir bölümü, Fatma öncekileri Gölü Pasifik bir görüş Hint Okyanusu, Antartika ve kuzey kutbu üzerinden izlenebildi. Bugün meydana gelen ay tutulması boğa burcunda yaşandı ve kuvvetli bir ay tutulması olduğu açıklandı. Bu sebeple ay tutulmasının burçları da yakından ilgilendirdiği bildirildi.

Ay tutulması hangi burçları etkileyecek?

Ay tutulması hemen hemen tüm burçları yakından ilgilendiriyor. Özellikle ay tutulması sırasında büyük bit işlerin olabileceği konuşuluyor. Astrologlara göre ay tutulması sonrasında birçok ilişki bitebilir ortaklık ayrılabilir. Hayatınızda kopması gerekenlerin kopacağı bir dönemde olduğunuz söyleniyor. Maddi konularda kayıp yaşamamak için dikkatli olunması gerektiği de tavsiye ediliyor.

Başa dön tuşu