GÜNDEM

Kasım ayı promosyon duyuruları peş peşe geliyor! Halkbank emekliye vereceği ek ödeme miktarını duyurdu

Emekliye müjde! Promosyon ödemelerinde süre uzadı. Bankalardan peş peşe Kasım ayı duyuruları geliyor. Halkbank Kasım ayı emekli maaş promosyonu tutarını açıkladı.

Halkbank’tan emekliyi ilgilendiren önemli duyuru geldi. SGK ile sözleşme tazeleyen Halkbank, Kasım ayında vereceği maaş promosyonu ödemelerinin miktarını açıkladı. Halkbank’ın resmi internet sitesinden yapılan duyuru emekliyi bir hayli memnun edecek. Peki, Halkbank Kasım ayında ne kadar maaş promosyonu verecek? İşte Halkbank yeni emekli maaş promosyonu kampanyası detayları…

SKG, tam 19 banka ile yeni promosyon sözleşmesi imzaladı. Anlaşma sağlanan bankalar arasında kamu bankalarından Halkbank’ta yer alıyor. Böylece artık kamu bankalarının emekliye ödeyeceği promosyon rakamları da arttı. Yani Kasım ayından itibaren, devlet bankaları da promosyon yarışında nihayet sahaya çıkacak. Daha Ekim ayı bitmeden de bankalardan duyurular peş peşe gelmeye başladı. Kasım ayı emekli maaş promosyonu ödemelerini açıklayan bankalardan biri de Halkbank oldu. Peki, Halkbank ne kadar maaş promosyonu ödeyecek.

SGK YAZILI AÇIKLAMA YAPTI

SGK, emekli maaş promosyonu ödemelerini ilişkin yazılı bir açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada en son Mart 2020’de güncellenen maaş promosyonu ödemelerinin bir 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere güncelleneceği ifade edildi. SGK, tam 19 banka ile masaya oturdu ve yeni emekli maaş promosyonu anlaşması sağlandı.

HALKBANK KASIM AYI MAAŞ PROMOSYONU ÖDEMELERİ

SGK’nın yeni düzenlemesiyle bankaların emekliye ödeyeceği maaş promosyonunda da taban ödemeler ortaya çıktı. Kamu bankalarının ödemeleri de bu sayede değişti. Kasım ayında taban ödeme yapmaya hazırlanan Halkbank’ın ödeyeceği güncel maaş promosyonu şöyle olacak:

3.500.-TL’ye kadar olanlara 3.000.-TL,

3.500.-TL – 7.500.-TL arası olanlara 3.500.-TL,

7.500.-TL – 10.000.-TL arası olanlara 4.500.-TL

10.000.-TL’den fazla olanlara 5.000.-TL 3 (üç) yıl için peşin promosyon ödenmesi yapılacak.

HALKBANK’IN ESKİ PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADARDI?

SGK tarafından yapılan düzenleme öncesinde Halkbank, 3500 TL ve üstü maaş alan emekliye sadece 750 TL promosyon ödemesi yapıyordu. Diğer kamu bankaları gibi Halkbak’ta promosyon yarışından uzak durarak binlerce müşteri kaybetmişti.

Başa dön tuşu