GÜNDEM

Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Adaylığını Açıkladı Mansur ve Ekrem Yanındayız Dedi Meral Akşener Beklemede

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tepkilere rağmen adaylığını açıkladı ve halkın istediği Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'tan destek çalışmalarına başladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halkın tepkisine rağmen Cumhurbaşkanlığı adaylığı çalışmalarına başladı.

Aylardır sosyal medyada 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adaylığı için Mansur Yavaş mı Ekrem İmamoğlu mu olmalı tartışması sürerken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu koltuktan vazgeçmiyor! Tüm eleştirilere rağmen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adaylık çalışmalarına start verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halkın istediği 2 aday İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a “Yanındayım” tweeti attırarak adaylığını resmen açıkladı.

Sosyal medyada tepkiler dinmiyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylık çalışmalarına başlaması sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki ile karşılandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önce Ekrem İmamoğlu’na daha sonra Mansur Yavaş’a yanındayım tweetleri attırarak halkı tepkisini azaltmak isterken daha çok tepki aldı.

Ekrem İmamoğlu Twitter adresinden Her koşulda Sayın Genel Başkanımızın yanındayım” tweeti attı.

Mansur Yavaş’ta Kemal Kılıçdaroğlu ile fotoğrafını paylaşıp “Adil yarınlar, huzurlu bir gelecek için her zaman yanınızdayım” diye tweet attı.

Henüz İyi Parti Genel Başkanı Merak Akşener’den ise bir hamle gelmedi..

Başa dön tuşu