MEDYA

Kıraç kendisini engelleyen Özgür Demirtaş’a demediğini bırakmadı

Ünlü şarkıcı Kıraç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla günün en çok konuşulan ismi oldu. Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın kendisini engellediğini gören ünlü şarkıcının konuyla ilgili yaptığı paylaşım gündeme bomba gibi düştü. Özgür Demirtaş’ın kendisini engellemesine çok sinirlenen Kıraç, ‘Aslında Türkiye bunların umurunda değil’ diyerek tepkisini dile getirdi.

Yaptığı ekonomi yorumları ile hem TV programlarında hem de sosyal medyada yakından takip edilen Prof. Dr. Özgür Demirtaş, özellikle sosyal medya üzerinden sıkı takip edilen bir isim. Zaman zaman paylaşımları desteklenen zaman zaman ise eleştirilen Demirtaş’ın bu kez ünlü şarkıcı Kıraç ile bir sorun yaşadığı ve Kıraç’ı sosyal medya hesabından engellediği görüldü.

KIRAÇ’I ENGELLEDİ

Programlarda ve sosyal medya hesabından yaptığı ekonomi yorumları yakından takip edilen Prof. Dr. Özgür Demirtaş, zaman zaman eleştirilerin hedefi olabiliyor. Yaptığı paylaşımlar sebebiyle kendisine gelen eleştirilerle sık sık gündem olan Demirtaş’ın bu kez ünlü şarkıcı Kıraç ile yaşadığı problem gündem oldu. Özgür Demirtaş’ın Kıraç’ı sosyal medya hesabından engellediği görüldü.

KIRAÇ’TAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın kendisini engellediğini gören ünlü şarkıcı Kıraç ise açtı ağzını yumdu gözünü. Duruma bir hayli sinirlenen Kıraç, ‘Arkadaşlar! Böyleleri için yalnızca kendileri ve kariyerleri vardır. Aslında Türkiye bunların umurunda değil. Bütün pozisyonları kariyer planlamasıdır yalnızca.’ ifadelerini kullandı. Kıraç ve Özgür Demirtaş arasında yaşananlar sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Bazı sosyal medya kullanıcıları bu konuda Kıraç’a destek verdi, bazıları ise Özgür Demirtaş’ı destekleyen yorumlarda bulundu.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Kıraç, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunmuş ve ‘İsmi lazım değil bir ekonomi yazarı ya da finansçıyı hem de Türkiye’de 4 milyona yakın insan niye takip eder!’ notunu düşmüştü. Kıraç’ın bu sözleri isim vermese de Özgür Demirtaş’a söylediği öne sürülmüştü. Kıraç’a yanıt veren Demirtaş ise ‘Ülkede istediği kadar ünlü olamayan ve gündeme gelmek isteyen kim varsa bana yazıyor. Te Allah’ım yarabbim. Kim bu Kıraç.’ ifadelerini kullanmıştı.

Başa dön tuşu