MEDYA

Kısmetse Olur Cansel Çördük sahneye çıkıp kadın şarkıcının kafasında bardak kırdı

Bir dönemin en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından biri olan Kısmetse Olur’un popüler gelin adayı Cansel Çördük, son dönemde açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Son olarak sahneye çıkarak kadın şarkıcının kafasında bardak kırmasıyla gündem olan Cansel Çördük’ün bu hareketi tepki topladı.

Birlikte şarkı çıkardığı arkadaşına sinirlenen Cansel, sahnede arkadaşının kafasında bardak kırdı.
Son dönemde çıkışlarıyla ve değişimiyle sık sık gündeme gelen Kısmetse Olur’un ünlü gelin adayı Cansel Çördük, birlikte şarkı çıkardığı arkadaşı Kristina Menissov’un başında bardak kırdı. Beraber düet yaptığı arkadaşını sahnede başka bir şarkıcıyla gören Cansel, öfkeden çılgına döndü ve sahneye atlayarak arkadaşına saldırdı.

KRİSTİNA MENİSSOV İLE DÜET YAPTI

Kısmetse Olur’un çok konuşulan gelin adaylarından biri olan Cansel Çördük, son dönemde geçirdiği estetik operasyonlar ve değişimiyle gündeme geliyor. Açıklamaları ve paylaşımlarıyla da sosyal medyada aktifliğini koruyan Cansel, Kristina Menissov adlı şarkıcıyla düet yaptı. Bir gece kulübünde sahneye çıkan ikilinin arasının bozulduğu iddia edildi. Menissov, Cansel’in alkollü olduğunu iddia ederek onunla şarkı söylemek istemedi.

KAFASINDA BARDAK KIRDI

Arkadaşının sahnede kendisiyle şarkı söylemek istememesine çok bozulan Cansel, Menissov’un başka bir şarkıcıyla sahneye çıkmasına çok sinirlendi ve sahneye atlayarak elindeki bardağı Menissov’un kafasında kırdı. Olaya şahit olanlar büyük bir şaşkınlık yaşarken saldırıya uğrayan Kristina Menissov’dan açıklama geldi.

‘BU BİZİM İŞBİRLİĞİMİZİN SONU’

Cansel’in kendisine bardakla saldırdığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Menissov, ‘Ve bu bizim işbirliğimizin sonu. Bu şarkıda ikimizin de hakkı var ve sonuna kadar yaşayacak.’ ifadelerini kullandı. Bu paylaşımın altına yorum yapan Cansel Çördük ise ‘Kristina bu bizim şarkımız ve biz bunu aşkla yaptık. Çok saygısızca bağırıyorsun bana! Çok kızdım ve üzüldüm. Başka bir kızla çıkıp bizim şarkımızı okudun. Bu benim kalbimi çok kırdı, çok heyecanlıydım. Tüm bunlar yaşandığı için kendimi kötü hissediyorum.’ dedi.

 

 

Başa dön tuşu