MEDYA

Kızılcık Şerbeti hikayesi ve oyuncu kadrosu

Show TV’nin yeni dizisi Kızılcık Şerbeti bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Merakla beklenen ve yayınlanan tanıtımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken yeni dizi Kızılcık Şerbeti için geri sayım başladı. Bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin hikayesi ve oyuncu kadrosu da merak konusu. Başrol oyuncularından konusuna kadar tüm detayları merak edilen dizi hakkında araştırmalar sürüyor.

Show TV’de ekrana gelecek olan Kızılcık Şerbeti dizisi yeni sezonun en iddialı diizleri arasında gösteriliyor. Yayınlanan tanıtımlarıyla kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çeken dizinin ilk bölümü bu akşam görücüye çıkıyor. Uzun süredir konuşulan ve yayın tarihi merakla beklenen dizi için artık sayılı saatler kaldı. Peki, Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kızılcık Şerbeti konusu ne? Kızılcık Şerbeti hikayesi nedir? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor? İşte tüm merak edilenler…

KIZILCIK ŞERBETİ HİKAYESİ

Yaşam tarzları birbirinden tamamen farklı olan iki ailenin çocukları Sıla ve Doğan’ın ani evliliği bu iki uç aileyi bir araya getirecek. İyi eğitim almış, modern ve realist olan Kıvılcım, eşinden boşandıktan sonra kendi ayakları üzerinde durmuş ve iki kızını da kendi inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Kıvılcım’ın küçük kızı Çimen, lise, büyük kızı Doğa ise üniversitede okumaktadır. Bir anne olarak Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarını mutlu ve başarılı görmektir. Büyük kızı Doğa’nın üniversiteye başladığı ilk senesinde erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir şok yaşayan Kıvılcım, kızının eşinin ailesiyle tanışmasıyla bir şok daha yaşar. Doğa’nın eşi Fatih’in ailesi muhafazakar bir ailedir. İki ailenin yaşam tarzlarının farklılığını gören Kıvılcım, kızı Doğa’nın bu aile ile bir yaşam süremeyeceğini düşünür. Doğa ve Fatih ise birbirlerine olan büyük aşklarının her türlü zorluğun üstesinden geleceğine inanır.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCU KADROSU

Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu kadrosunda Evrim Alasya, Barış Kılıç, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Selin Türkmen, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Feyza Civelek, Aliye Uzunatağan, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Rahimcan Kapkap, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Özlem Çakar, Oral Özer, Tuana Gizem Uzunlar ve Serkan Tınmaz yer alıyor.

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kızılcık Şerbeti dizisinin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleştiriliyor. Yeni dizi Kızılcık Şerbeti ilk bölümüyle 28 Ekim 2022 Cuma (bu akşam) saat 20.00’de Show TV’de.

Başa dön tuşu