GENEL

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı bir dönemin en çok izlenen dizisinde oynamış

Show TV’nin yeni dizisi Kızılcık Şerbeti ekran hayatına başarılı bir başlangıç yaptı ve izleyiciden tam not aldı. İlk bölümünden itibaren izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran dizi yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer almaya aday. Konusu kadar oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri ise ‘Nursema’ karakteri oldu. Nursema karakteri ve hakkındaki tüm detaylar merakla araştırılmaya başlandı.

İlk bölümünden itibaren büyük ses getiren Kızılcık Şerbeti dizisindeki karakterler izleyici tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Özellikle göze çarpan bazı karakterler izleyicinin dikkatini çekerken bu karakterlere hayat veren oyuncularla ilgili de merak edilen tüm detaylar araştırılıyor. Peki, Kızılcık Şerbeti Nursema kimdir? Kızılcık Şerbeti Nursema gerçek adı nedir? Ceren Yalazoğlu Karakoç kimdir, kaç yaşında? İşte Ceren Yalazoğlu Karakoç’un oynadığı diziler ve hakkındaki tüm detaylar…

KIZILCIK ŞERBETİ NURSEMA GÜNDEMDE

Kızılcık Şerbeti dizisinin en çok konuşulan karakterlerinden biri olan Nursema, muhafazakar ailenin kızıdır. Dizide Fatih karakterinin ablası rolündedir. İstanbul’da yaşamını sürdüren ve farklı kültürlere sahip olan iki ailenin hikayesini ekrana taşıyan Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih ve Doğa’nın birbirine olan büyük aşkı ve ailelerinin çatışması izleyici ile buluşuyor. Dizideki karakterler arasında en dikkat çekenlerden biri Nursema. Fatih’in ablası olan Nursema’nın tavırları izleyici tarafından kısa sürede dikkat çekerken aynı zamanda merak uyandırdı.

CEREN YALAZOĞLU KARAKOÇ KİMDİR?

17 Ağustos 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ceren Yalazoğlu Karakoç, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü’nde eğitim almıştır. Yaşamını İstanbul2da sürdüren oyuncu, 2013 yılında Osman Karakoç ile nikah masasına oturdu. Star TV ekranlarında yayınlanan ve bir dönemin en çok izlenen günlük dizilerinden olan Beni Affet dizisinde Kader karakterine hayat verdi. Akıncı, Maria ile Mustafa gibi yapımlarda da rol aldı.

Başa dön tuşu